. گزارش‌های کارگروه اشتغال خوب بود، اما آهنگ حرکت کند بود
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

روی خط اخبار

true
    امروز  شنبه - ۴ خرداد - ۱۳۹۸  
it is true
false
true
گزارش‌های کارگروه اشتغال خوب بود، اما آهنگ حرکت کند بود

به گزارش پایگاه خبری_تحلیلی گیل سداد؛ فرماندار شهرستان رشت با بیان اینکه اشتغال، سرمایه گذاری و حمایت از سرمایه گذاران بخش خصوصی از اولویت‌های اصلی دولت است، افزود: در سال آینده هم با شتاب و جدیتی بیشتر دنبال خواهد شد.

دکترمومنی‌زاده ادامه داد: با وجود اینکه گزارش‌های کارگروه اشتغال خوب بود اما آهنگ حرکت کند بود، امیدوارمی با آسیب‌شناسی درست سال بعد توفیقات بیشتری حاصل کنیم. از بانک‌ها و دستگاه‌های اجرایی که موفق‌تر عمل کردند، تشکر و قدردانی می‌کنم.
وی بیان کرد: انحراف از طرح‌ها و پروژه‌ها نباید صورت گیرد، بخشداران باید نظارت کافی را در این راستا داشته باشند، طبیعی است که تسهیلاتی پرداختی باید صرف همان پروژه شود. هزینه‌های انجام شده باید باتسهیلات پرداخت شده همخوانی داشته باشد.
فرماندار رشت گفت: استان گیلان با توجه به گردشگری‌های طبیعی همواره در تعطیلات نوروز و تابستان مقصد بسیاری از مسافران است، شهرستان رشت از حساسیت و اهمیت بالایی برخوردار است زیرا بخش اعظم جمعیت استان در شهرستان رشت سکونت دارند. 
دکترمومنی‌زاده تصریح کرد: سال گذشته قریب به ۸ میلیون نفر به استان گیلان سفر کرده بودند که امسال پیش بینی می‌کنیم پذیرای مسافران بیشتری باشیم براین اساس باید تمهیدات لازم را برای ارائه خدمات لازم به مسافران فراهم کنیم لذا انتظار داریم تمام دستگاهی اجرایی، خدماتی، امددی و انتظامی در آماده باش کامل باشند.
وی با بیان اینکه از همه دستگاه‌های اجرایی و شوراهای اسلامی و دهیاران روستاها تشکر وقدردانی می‌کنیم که در زمینه بسترسازی برای حضور دولت در استان نقش داشتند، گفت: سفر رئیس جمهور و هیات دولت به استان گیلان پر خیر و برکت بود و بیش از ۳ هزار میلیارد تومان پروژه به بهره برداری رسید و همچنین بیش از ۴ هزار میلیارد تومان تعهد اعتبار پروژه به استان اختصاص یافت.

true
false
false
true

false