کسب سهمیه المپیک آرزوی هر ورزشکاری است
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

روی خط اخبار

true
    امروز  جمعه - ۴ تیر - ۱۴۰۰  
true
true
کسب سهمیه المپیک آرزوی هر ورزشکاری است

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی گیل سداد؛  طی مراسمی از قایقرانان انزلیچی که موفق به کسب سهمیه المپیک همچنین کسب مقام در رقابت های توکیو ۲۰۲۰ شده بودند، در سالن شهید انصاری این شهرستان استقبال و تجلیل شد.

در این مراسم از علی آقامیرزایی، قهرمان کایاک تک نفره ۱۰۰۰ متر و نازنین ملایی، نایب قهرمان رویینگ سنگین وزن تک نفره که موفق به کسب سهمیه المپیک شدند، تجلیل به عمل آمد. همچنین از آتنا رئوفی و پریسا محمدزاده که مقام سوم کانوی دونفره ۵۰۰ متر را کسب کردند، تقدیر شد.

ایرج اقلیمی، سرمربی کایاک و الیاس اقلیمی، سرمربی کانوکانادایی مربیان این ورزشکاران طی این دور از رقابت ها بودند.

مریم بخشی، مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان در حاشیه این مراسم، اظهار کرد: کسب سهمیه المپیک آرزوی هر ورزشکاری است و امروز به همت ورزشکاران انزلیچی این اتفاق خوب را در این شهرستان جشن می‌گیریم.

وی با اشاره به اینکه از سال ۹۲ تا ۹۶ از استان گیلان نماینده ای در المپیک نداشتیم، افزود: در سال‌های ۲۰۰۴ و ۲۰۰۸ و ۲۰۱۲ شاهد روند کاهشی در کسب سهمیه المپیک بودیم.

بخشی با اشاره به اینکه امسال در سطح کشور ۶۰ سهمیه المپیک داریم که گیلان پنج سهمیه دارد، گفت: هم اکنون چهار سهمیه المپیک را کسب کردیم و طی این هفته در صورت موافقت فدراسیون امیدواریم پنجمین سهمیه به آن اضافه شود.

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان با اشاره به اینکه از بین ۱۷ شهرستان، دو سهمیه المپیک از شهرستان انزلی است، عنوان کرد: همچنین از انزلی دو سهمیه پارالمپیکی هم داریم و در چند سال اخیر این زیباترین اتفاق است.

 

true
true
false
true

false