. کاهش 35 درصدی نرخ ارز برای زائران اربعین افزایش ثبت‌نام در گیلان را به دنبال داشته است
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

روی خط اخبار

true
    امروز  چهارشنبه - ۱ خرداد - ۱۳۹۸  
it is true
false
true
کاهش ۳۵ درصدی نرخ ارز برای زائران اربعین افزایش ثبت‌نام در گیلان را به دنبال داشته است

 به گزارش پایگاه خبری_تحلیلی گیل سداد؛ مصطفی سالاری در جلسه ستاد اربعین حسینی استان گیلان با اشاره به اینکه امیدواریم میزان ثبت‌نام زائران اربعین نسبت به سال گذشته افزایش داشته باشد افزود: هرگونه نذوراتی که از سوی دستگاه‌های عضو این ستاد جمع‌آوری می‌شود باید از طریق ستاد عتبات استان گیلان و با هماهنگی فرمانداران به موقع هزینه شود.

وی با قدردانی از تلاش‌های صورت‌گرفته توسط کمیته‌های عضو این ستاد در خدمت به زائران حسینی افزود: خدمت به زائران اربعین یک اقدام اعتقادی و اداری برای ما محسوب می‌شود.

وی با اشاره به اینکه اعضاء ستاد اربعین حسینی باتوجه به اقدام‌های موثر در سال‌های گذشته اشراف خوبی به وظایف دارند اظهار داشت: تلاش ما بر این است مراسم اربعین حسینی با کمترین مشکلات و با شکوه و عظمت خاصی برگزار شود.

نماینده عالی دولت در گیلان به ورود زائران خارجی از مرز آستارا برای شرکت در راهپیمایی اربعین حسینی اشاره و خاطرنشان کرد: باید تلاش شود زمان توقف زائران در مرز آستارا کاهش پیدا کند و بدون هر مشکلی از مرز عبور کنند.

وی به تقویت زیرساخت‌های موجود در مرز آستارا برای ارائه خدمات بهتر به زائران تأکید و تصریح کرد: خوشبختانه نسبت به سال گذشته نواقص موجود برطرف شده و در این مسیر هر اقدام مورد نیازی به صورت عاجل انجام می‌گیرد.

استاندار گیلان به افزایش حجم حضور زائران خارجی در مرز آستارا طی روزهای آتی نیز اشاره و خاطرنشان کرد: با تشکیل کمیته امنیتی ویژه زائران اربعین حسینی، نهادهای نظارتی و امنیتی در این خصوص تدابیر و هماهنگی‌های لازم را به عمل آورند.

وی با قدردانی از صدا و سیمای مرکز استان درخصوص اطلاع‌رسانی به زائران با روش‌های مختلف گفت: طبق برنامه‌ریزی‌های صورت‌گرفته در مرز مهران نیز پوشش رسانه‌ای از طریق صدا و سیما انجام می‌گیرد.

سالاری با اشاره به ارائه خدمات به زائران اربعین حسینی در موکب‌های پیش‌بینی شده افزود: امیدواریم در ارائه خدمات مطلوب در حوزه‌های بهداشتی، درمانی و حمل و نقل نیز نسبت به سال گذشته شاهد کمترین نواقص باشیم.

در این جلسه برخی از اعضاء ستاد به ارائه گزارشی از اقدامات صورت‌گرفته و امکانات مورد نیاز برای افزایش سطح خدمات به

true
false
false
true

false