چهار گیلانی به اردوهای تیم های ملی کشتی دعوت شدند
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

روی خط اخبار

true
    امروز  جمعه - ۲۲ آذر - ۱۳۹۸  
true
true
چهار گیلانی به اردوهای تیم های ملی کشتی دعوت شدند

به گزارش پایگاه خبری_تحلیلی گیل سداد؛ رئیس هیات کشتی استان گیلان اظهار داشت: اردوی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی نوجوانان کشور با حضور زبده ترین ورزشکاران این رشته از عصر امروز در تهران برپا می شود که یک کشتی گیر گیلانی در رشته آزاد و سه کشتی گیرگیلانی نیز در رشته فرنگی در اردو حضور می یابند.

نقی هدایتی افزود: بر این اساس و طبق اعلام فدراسیون کشتی و در رشته آزاد، در وزن ۵۵ کیلوگرم معین قاسمی کشتی گیر شایسته گیلانی دعوت شده که این کشتی گیر باید با دو کشتی گیر دیگر از استان مازندران در این وزن و در اردو حضور یابد.
وی ادامه داد: در اردوی تیم ملی کشتی فرنگی و در وزن ۴۵ کیلوگرم ، مهدی احدی زناب کشتی گیر ملی پوش و شایسته استان گیلان به همراه یک کشتی گیر از قم در این وزن حضور می یابد.
وی بیان کرد: همچنین در وزن ۵۵ کیلوگرم ، فربد سیرتی دیگر کشتی گیر گیلانی که سابقه حضور در تیم ملی را دارد، به همراه یک کشتی گیر از مازندران در وزن ۵۵ کیلوگرم به اردوی تیم ملی نوجوانان دعوت شد.
رئیس هیات کشتی استان اضافه کرد: ابوالفضل رستم پور دیگر کشتی گیلانی نیز به همراه کشتی گیرانی از قم و تهران در وزن ۱۱۰ کیلوگرم به اردوی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان کشور دعوت شد.
تیم ملی کشتی آزاد و فرنگی نوجوانان کشور خود را برای حضور قدرتمند در رقابت های کشتی قهرمانی نوجوانان آسیا و نوجوانان جهان آماده می کند.
رقابت های کشتی قهرمانی نوجوانان آسیا از ۱۳ تیرماه سال جاری به مدت چهار روز در شهر نورسلطان قزاقستان و مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان نیز روزهای هفتم تا ۱۲ مرداد ماه امسال در شهر صوفیه بلغارستان برگزار خواهد شد.

true
true
false
true

false