پیوند تالاب عینک با رودخانه‌های زرجوب و گوهررود می تواند منشاء درآمد پایدار برای رشت و استان باشد / انتظار دارم مجموعه شهرداری رشت خلاقانه عمل کنند
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

روی خط اخبار

true
    امروز  یکشنبه - ۸ خرداد - ۱۴۰۱  
true
true
پیوند تالاب عینک با رودخانه‌های زرجوب و گوهررود می تواند منشاء درآمد پایدار برای رشت و استان باشد / انتظار دارم مجموعه شهرداری رشت خلاقانه عمل کنند

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی گیل سداد؛ دکتر مصطفی سالاری در این نشست که در دفتر کار وی برگزار شد، اظهار داشت: نظرات مطرح شده در این نشست برای توسعه شهر رشت که پیشران در توسعه استان محسوب می‌شود، بسیار اثرگذار است.

*مردم ولی نعمت ما بوده و ما حقوق بگیرشان هستیم*

*تنها چیزی که مؤیّد موفقیت ما خواهد بود رضایت مردم است*

وی قبول مسئولیت را باری سنگین بر دوش مسئولان نظام در همه مراتب خدمتی قلمداد کرد و با بیان اینکه مردم ولی نعمت ما بوده و ما حقوق بگیرشان هستیم، گفت: تنها چیزی که مؤیّد موفقیت ما خواهد بود رضایت مردم است.

*وظیفه داریم به کسانی که به هر طریق به امنیت سرمایه‌گذاری لطمه می‌زنند تذکر جدی دهیم*

استاندار گیلان توسعه سرمایه‌گذاری و حمایت از سرمایه‌گذار را امری ضروری دانست و با بیان اینکه گیلان با ایجاد فضای امن سرمایه‌گذاری می‌تواند به مراتب حال و روزی بهتر از امروز داشته باشد، گفت: وظیفه داریم به کسانی که به هر طریق به امنیت سرمایه‌گذاری لطمه می‌زنند تذکر جدی دهیم.

دکتر سالاری به فرهنگ کم نظیر مردم گیلان اشاره کرد و اظهار داشت: فضای امروز گیلان به گونه‌ای است که مردم ریشه‌دار و متمدن این دیار گله‌مند هستند و باید در این خصوص اقدامات مؤثری صورت گیرد.

*نباید صرفاً به دنبال منابع مالی و اعتباری دولت باشیم*

*می‌توان با یک برنامه‌ریزی صحیح علاوه بر رفع مشکلات، درآمدزایی و اشتغال ایجاد کرد*

وی تصریح کرد: نباید صرفاً به دنبال منابع مالی و اعتباری دولت باشیم بلکه می‌توان با یک برنامه‌ریزی صحیح علاوه بر رفع مشکلات، درآمدزایی و اشتغال ایجاد کرد.

*با رونق گردشگری استان، مردم نیز غنی تر شده و رضایتمندی حاصل می‌شود*

نماینده عالی دولت در استان عنوان کرد: در بسیاری از شهرهای دنیا رودخانه‌ای که از وسط شهر عبور می‌کند عامل اصلی رونق گردشگری و توسعه اقتصادی منطقه است و باید از این موضوع الگویی متناسب با اقلیم و فضای موجود در استان گرفته و بهره ی آن را به مردم برسانیم؛ با رونق گردشگری استان، مردم نیز غنی تر شده و رضایتمندی حاصل می‌شود.

*پیوند درست تالاب عینک با رودخانه‌های زرجوب و گوهررود می تواند منشاء درآمد پایدار برای رشت و استان باشد*

دکتر مصطفی سالاری افزود: پیوند تالاب عینک با رودخانه‌های زرجوب و گوهررود می تواند منشاء درآمد پایدار برای رشت و استان باشد که این مهم وظیفه ما در قبال حل مشکلات ۲ رودخانه‌ی بزرگ و قدیمی رشت را سنگین‌تر می‌کند. وی با ابراز امیدواری از اینکه دولت در لایحه بودجه سال آتی ظرفیت بهتری را متصور است، گفت: باید فضا را برای دریافت اعتبارات احتمالی آماده کنیم و در کار وقفه ایجاد نشود.

*شهرداری به عنوان یک سازمان خدمات رسان همواره باید فعال باشد*

استاندار گیلان در بخش دیگری از سخنانش شهرداری را یک نهاد مستقل و غیردولت عنوان کرد و اظهار داشت: شهرداری به عنوان یک سازمان خدمات رسان همواره باید فعال باشد، خدمات عمومی خدمات مستمر است و این اصل بدیهی مبین آن است که همه باید کمک کنیم هیچ‌گاه خدمات آن دچار وقفه نشود.

*انتظار دارم مجموعه شهرداری رشت خلاقانه عمل کنند*

دکتر سالاری خاطر نشان کرد: انتظار دارم مجموعه شهرداری رشت خلاقانه عمل کنند؛ رشت الگوی توسعه استان است و هرچه رشت رشد کند، مبنای حرکت و رشد سایر شهرهای استان خواهد بود.

استاندار گیلان با اشاره به کمیته‌های تخصصی ۴۸ گانه اظهار داشت: بخش عمده کمیته‌های مذکور به رشت مرتبط است و حضور شما در کمیته ها می‌تواند راه‌گشا باشد.

*هر چه از توان مردم در امور استفاده کنیم موفق‌تر خواهیم بود*

دکتر سالاری مردم را سرمایه اصلی کشور دانست و گفت: هر چه از توان مردم در امور استفاده کنیم موفق‌تر خواهیم بود. وی در پایان ابراز امیدواری کرد با تعامل و همکاری ۲ طرفه بتوانیم بسیاری از مشکلات را مرتفع کرده و در مسیر توسعه رشت گام‌های خوبی برداریم.

 

true
true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false