. پیش بینی هواشناسی گیلان
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

روی خط اخبار

true
    امروز  سه شنبه - ۳۱ اردیبهشت - ۱۳۹۸  
it is true
false
true
پیش بینی هواشناسی گیلان

به گزارش پایگاه خبری_تحلیلی گیل سداد؛  مازیار غلامی با اشاره به نقشه های هواشناسی پیش بینی کرد برای امروز ( شنبه) بارندگی را با شدت و ضعف در استان داریم و بر همین اساس هوای نیمه ابری تا ابری و مه آلود ، بارندگی و وزش باد و ارتفاعات بارش برف و بتدریج کاهش ناپایداری مورد انتظار است.
وی اضافه کرد: همچنین برای فردا ( یکشنبه) آسمانی نیمه ابری تا ابری و مه آلود ، بارش پراکنده و بتدریج کاهش ابر و خروج سیستم از منطقه در استان پیش بینی می شود.
وی ادامه داد: براساس نقشه های هواشناسی برای روز دوشنبه شاهد آسمانی صاف تا قسمتی ابری ، افزایش نسبی دما و ارتفاعات یخبندان و افزایش ابر از اواخر وقت و برخی نقاط بارندگی را برای استان خواهیم بود.
به گفته سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان ؛ از سه شنبه سیستم سرد و بارشی به منطقه نفوذ می کند.
غلامی افزود: همچنین میزان بارندگی طی ۲۴ ساعت گذشته برای رشت ۳۴ میلیمتر ، تالش ۳۰ میلیمتر ، بندرانزلی ۲۷ میلیمتر ،رودبار ۲۱ میلیمتر ، لاهیجان ۲۱ میلیمتر ، منجیل ۱۳ میلیمتر ، رودسر ۱۰ میلیمتر و جیرنده شش میلیمتر اعلام شد.
وی افزود: برای ماسوله نیز ۲۸ میلیمتر بارندگی و ۱۴ سانتیمتر برف و در دیلمان بارش ۱۵ سانتیمتر برف در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.
وی با اشاره به کاهش دما از روز گذشته در استان گفت: به طور مثال دمای هوای شهر رشت روز گذشته ۱۰ درجه سلسیوس بود که با حدود چهار درجه کاهش به شش و چهار دهم درجه سلسیوس رسیده است.

true
false
false
true

false