. پیش بینی هواشناسی گیلان
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

روی خط اخبار

true
    امروز  دوشنبه - ۶ خرداد - ۱۳۹۸  
it is true
false
true
پیش بینی هواشناسی گیلان

به گزارش پایگاه خبری_تحلیلی گیل سداد؛ مازیار غلامی بیان داشت: نقشه های هواشناسی نشان دهنده استقرار جوی به طور غالب پایدار تا پایان هفته در منطقه است که طی این مدت برای بعضی نقاط وزش باد جنوبی بویژه ارتفاعات و دامنه ها باد گرم گاهی شدید پیش بینی می شود که طی پنجشنبه عصر و شب تا صبح جمعه، از شدت بیشتری برخوردار است.
وی ادامه داد: طی روزهای پنجشنبه و جمعه در برخی مناطق جلگه ای گیلان، افزایش رطوبت نسبی و هوای مه آلود مورد انتظار است ضمن آنکه از ظهر جمعه با نفوذ سامانه بارشی و ریزش هوای سرد از عرض های شمالی، روند کاهش دما و بارندگی بتدریج از شنبه در ارتفاعات بارش برف تا اواسط هفته آینده پیش بینی می شود.
غلامی آسمان امروز گیلان را صاف تا نیمه ابری، وزش باد جنوبی بویژه در ارتفاعات و دامنه ها گاهی شدید عنوان و برای فردا (پنجشنبه) نیز آسمان استان را قسمتی ابری تا ابری و مه آلود، وزش باد جنوبی (بویژه ارتفاعات و دامنه ها / باد گرم گاهی شدید) پیش بینی کرد.
سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان بیشینه دمای استان طی شبانه روز گذشته را با ۱۶درجه مربوط به رودبار و کمینه دمای فردا را با یک درجه مربوط به لاهیجان ذکر کرد.
وی بیشینه دمای امروز رشت را ۱۵ درجه و کمینه دمای فردای مرکز استان را نیز سه درجه عنوان کرد.

true
false
false
true

false