. پیش بینی هواشناسی گیلان
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

روی خط اخبار

true
    امروز  سه شنبه - ۳۱ اردیبهشت - ۱۳۹۸  
it is true
false
true
پیش بینی هواشناسی گیلان

به گزارش پایگاه خبری_تحلیلی گیل سداد؛مازیار غلامی بیان کرد: نقشه های هواشناسی نشان دهنده فعالیت سامانه بارشی در منطقه است بنابراین طی امروز، آسمان ابری و مه آلود، بارندگی و وزش باد (بعضی نقاط شدید) و برای ارتفاعات و دامنه ها بارش برف و کولاک پیش بینی می شود.
وی ادامه داد: با توجه به کاهش دما برای اواخر وقت سه شنبه تا اوایل صبح فردا (چهارشنبه) ، در بعضی نقاط جلگه ای احتمال بارش مخلوط برف و باران مورد انتظار است ولی بتدریج از چهارشنبه تا اوایل هفته آینده، هوای به طور غالب پایدار و روند افزایش دما پیش بینی می شود.
غلامی آسمان امروز گیلان را ابری و مه آلود، کاهش دما، بارندگی و وزش باد (بعضی نقاط شدید) ، ارتفاعات و دامنه ها بارش برف، عصر و شب کاهش ناپایداری عنوان و برای فردا نیز آسمان استان را نیمه ابری تا ابری، بارش خفیف و پراکنده، بتدریج صاف تا قسمتی ابری، ارتفاعات و دامنه ها یخبندان پیش بینی کرد.
وی بیشینه دمای گیلان طی شبانه روز گذشته را ۱۹ درجه مربوط به ایستگاه هواشناسی کشاورزی رشت و کمینه دمای استان را با چهار درجه زیرصفر مربوط به دیلمان ذکرکرد.
سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان بیشینه دمای امروز رشت را نیز هفت و کمینه دمای فردای مرکز استان را سه درجه عنوان کرد.

true
برچسب ها : , , ,
false
false
true

false