پیروزی جبهه مقاومت ناکارآمدی سیستم نظامی استکبار را نشان داد
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

روی خط اخبار

true
    امروز  شنبه - ۷ خرداد - ۱۴۰۱  
true
true
پیروزی جبهه مقاومت ناکارآمدی سیستم نظامی استکبار را نشان داد

پایگاه خبری – تحلیلی گیل سداد؛  به نقل از تسنیم، سردار محمد‌علی حق‌بین ظهر امروز در مراسم گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی در سالن اجتماعات بیمارستان الزهرا(س) در رشت اظهار داشت: پیروزی انقلاب اسلامی ایران ضربه مهلکی به دشمنان وارد کرد.

فرمانده لشکر عملیاتی ۱۶ قدس گیلان با اشاره به اینکه ضربه مهلک پیروزی انقلاب، زحمات هزار ساله دشمنان را نقشه برآب کرد افزود: پیروزی انقلاب اسلامی آغاز پیروزی‌های گسترده جهان اسلان بر کفر بود.

سردار حق‌بین با تاکید بر اینکه ایران اسلامی ضربه توفنده و ویرانگری را به نیروهای تکفیری دست‌نشانده آمریکا وارد کرد گفت: با پیروزی انقلاب اسلامی بر داعش استکبار به‌درستی دریافت که پیشرفته‌ترین سلاح آنها در مقابل اراده آهنین انقلاب اسلامی نا‌کارآمد است.

وی با اشاره به اینکه اگر دنیای استکبار توانایی نابودی انقلاب را با سلاح‌های نظامی خود داشت لحظه‌ای این اقدام را به تعویق نمی‌انداخت خاطرنشان‌کرد: استکبار برای مقابله با انقلاب اسلامی راهی جز ایجاد گروه‌های تکفیری چون داعش و جبهه النصره را نداشت.

فرمانده لشکر عملیاتی ۱۶ قدس گیلان با بیان اینکه استکبار هرگز تصور نمی‌کرد که ایران اسلامی در مقابل داعش به پیروزی دست‌ یابد تصریح کرد: پیروزی جبهه مقاومت علیه داعش ناکارآمدی سیستم نظامی استکبار را بیش از پیش در دنیا ثابت کرد.

سردار حق‌بین با تاکید به اینکه جامعه علمی و فرهنگی کشور باید بیش از پیش در پرورش نسل آینده دقت کند بیان کرد: نسل آینده باید در مقابل توطئه و دسیسه‌های دشمن آگاه بوده و توانایی مقابله با نقشه‌های شوم دشمن را داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه اگر در پرورش نسل امروز به‌درستی اقدام نکنیم به‌طور حتم نسل جوان آینده نمی‌توانند در تامین امنیت حاکم بر کشور تاثیرگذار باشند گفت: دشمنان برای انحراف و تضعیف نسل آینده هر روزه موضوعات و برنامه‌های مختلفی را طراحی می‌کنند.

فرمانده لشکر عملیاتی ۱۶ قدس گیلان با بیان اینکه استکبار برای تشکیل داعش ۱۵ سال تلاش کرده و پول‌های گزافی را هزینه کرده بود تصریح کرد: داعش با هدف از میان برداشتن قدرت‌های بزرگ و فروپاشی بنیان خانواده‌های اسلامی از سوی استکبار تشکیل شده بود.

سردار حق‌بین با تاکید بر اینکه امروز دشمنان به‌طور ساده توطئه‌های خود را آشکار می‌سازند و دشمنی خود را در پشت پرده‌ها پنهان نمی‌کنند افزود: ملت ایران امروز به درستی دشمنی استکبار را با چشم سر دیده و درک می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه در قرن ۲۱ ایران اسلامی الگویی را در جهان عرضه کرد که استکبار مجبور شد تا ایران را به عنوان یک ابر قدرت در کنار خود ببیند گفت: در راهبرد ۲۰۲۰ دنیای غرب تعیین شد تا سال ۲۰۱۵ شیب جنگ با ایران تند باشد و این شیب تا سال ۲۰۱۵ ادامه داشته و پس از آن این روند با برنامه‌ریزی تعامل کاهش یابد.

فرمانده لشکر عملیاتی ۱۶ قدس گیلان با اشاره به اینکه استکبار همواره در تقابل با انقلاب اسلامی است خاطرنشان کرد: هدف دشمنان از تشکیل داعش رسیدن به ایران اسلامی از مسیر سوریه و عراق بود.

سردار حق‌بین با بیان اینکه دشمنان رسیدن داعش به ایران و فروپاشی انقلاب اسلامی را در یک وعده ۶ ماهه برنامه‌ریزی کرده بودند تاکید کرد: دنیای غرب با تشکیل داعش و با تمامی توان در پشت دیوارهای شهر حلب برای رسیدن به ایران اسلامی صف‌آرایی کرده بود.

وی عملیات کربلای ۵ جنگ تحمیلی را نمونه‌ای کوچک از عملیات آزادسازی سوریه دانست و با اشاره به اینکه در این نبرد نیروهای تکفیری ۴۷ بار عملیات انتهاری را در یک عرصه محدود انجام دادند افزود: جبهه مقاومت در اواسط این نبرد احساس ناتوانی می‌کرد.

 فرمانده لشکر عملیاتی ۱۶ قدس گیلان با بیان اینکه با هوشیاری و جانفشانی‌های گسترده نیروهای مقاومت و عنایت ویژه پروردگار این نبرد با پیروزی جبهه مقاومت و فروپاشی سازمانی داعش همراه شد گفت: تنها ۳ گردان از ایران اسلامی در سوریه مقابل داعش ایستادگی کردند.

سردار حق‌بین با تاکید بر اینکه دشمنان داعش را به گونه‌ای قدرتمند کرده بودند که پس از چهار سال این نیرو به راحتی در مقابل ارتش و نیروهای آمریکا ایستادگی می‌کرد بیان کرد: جبهه مقاومت در عملیات البوکمال و حلب به طور کامل داعش را به فروپاشی رساند.

وی با اشاره به اینکه دلیل علنی کردن جهاد نکاح از سوی داعش و استکبار، وجود حیا، عفت در جامعه اسلامی بود و دشمنان با این اقدام قصد جریه‌دار کردن روحیه اسلامی را داشتند گفت: قدرت جمهوری اسلامی ایران داعش را در کمتر از ۵ سال نابود کرد.

فرمانده لشکر عملیاتی ۱۶ قدس گیلان با بیان اینکه دشمنان قصد نابودی اساس و بنیان خانواده‌های اسلامی را در شهرها و کشورهای مختلف دارند تصریح کرد: دشمنان به‌درستی دریافتند که با قدرت نظامی توانایی مقابله با ایران اسلامی را ندارند و تهاجم فرهنگی را در پیش گرفتند.

سردار حق‌بین با تاکید بر اینکه دشمنان با استفاده از ابزارات مختلف به طور آشکار قصد نفوذ به مباحث فرهنگی انقلاب اسلامی را دارند خاطرنشان کرد: نسلی که به روش غربی پرورش یابد نمی‌تواند تضمین‌ کننده امنیت و فرهنگ کشور باشد.

وی با اشاره به اینکه جامعه‌ای که برای پرورش نسل آینده از فرهنگ غربی استفاده می‌کند به‌طور حتم افرادی هدفمند و قهرمان همانند شهدای مدافع حرم را‌ در آینده کشور ندارد گفت: با انسجام و یکپارچگی باید وحدت به یادگار مانده از امام راحل را به‌منظور پایداری انقلاب به نسل آینده منتقل کنیم.

true
برچسب ها : ,
true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false