پیاده روی اربعین حسینی به کنگره عظیم جهان تشیع در عرصه بین الملل تبدیل شده است
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

روی خط اخبار

true
    امروز  سه شنبه - ۱۳ خرداد - ۱۳۹۹  
true
true
پیاده روی اربعین حسینی به کنگره عظیم جهان تشیع در عرصه بین الملل تبدیل شده است

به گزارش پایگاه خبری_تحلیلی گیل سداد؛ میرشمس مومنی زاده در این نشست ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی، خاطرنشان کرد: پیاده روی اربعین حسینی به کنگره عظیم جهان تشیع در عرصه بین الملل تبدیل شده است و با عنایت ویژه الهی هر ساله بر شکوه و عظمت این کنگره افزوده می‌شود.

وی با اشاره به اقدامات موثر اعضاء ستاد اربعین در هرچه بهتر برگزار شدن این رویداد عظیم، خدمت به زائران امام حسین(ع) را مسئولیتی خطیر و سعادتی بزرگ قلمداد کرد و گفت: این همایش بزرگ شیعی می تواند علاوه بر ایجاد تاثیرات سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و تبلیغی؛ موجبات تقویت یکپارچگی و همبستگی مردمی در بین آحاد جامعه ی شیعی در عرصه بین الملل را فراهم کند.

فرماندار رشت با بیان اینکه رویداد اربعین حسینی در انتقال فرهنگ و مکتب عاشورایی که اساسی ترین هدف و آرمان شیعیان به شمار می‌رود بسیار تاثیرگذار است، تاکید کرد: هدف و آرمان شهدا مبتنی بر تفکر عاشورایی است و به طبع انتظار می رود همه ظرفیت های دولتی و مردمی برای برگزاری هر چه بهتر این رویداد عظیم جهان تشیع به کار گرفته شود.

مومنی زاده در پایان سخنانش بر لزوم تامین امنیت و ملزومات اجرایی این رویداد بزرگ تاکید و خاطرنشان کرد: جز با مشارکت آحاد مردم و دست اندرکاران اجرایی امکان برگزاری این رویداد باشکوه میسر نیست.

true
true
false
true

false