. پژمان بازغی قهر کرد؟/تهیه‌کننده «کودک‌شو»: اجازه نمی‌دهیم برود
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

روی خط اخبار

true
    امروز  شنبه - ۴ خرداد - ۱۳۹۸  
it is true
false
true
پژمان بازغی قهر کرد؟/تهیه‌کننده «کودک‌شو»: اجازه نمی‌دهیم برود

به گزارش پایگاه خبری_تحلیلی گیل سداد به نقل از ایسنا؛ پژمان بازغی که حدود سه سال است اجرای برنامه‌ای در شبکه نسیم با عنوان کودک شو را عهده‌دار شده است چهارشنبه ۲۲ اسفند ماه با انتشار پستی در فضای مجازی، به صورت غیرمنتظره از برنامه «کودک شو» خداحافظی کرد.

به نظر می‌رسد این خداحافظی با هدف انتقاد از جشنواره جام جم اتفاق افتاده باشد.

شامگاه گذشته جشنواره تلویزیونی جام‌جم برگزیدگان خود را در بخش‌های مختلف معرفی کرد که در جریان آن نامی از مجری کودک شو برده نشد. هرچند این برنامه توانست عنوان بهترین مسابقه تلویزیونی را از آن خود کند.

رضا نصیری، تهیه‌کننده کودک شو تاکید کرده اجازه نمی‌دهند بازغی برنامه را ترک کند.

نصیری یادآور شد: پژمان بازغی سه سال فعالیت مستمر در برنامه کودک شو داشته و بدون حاشیه کار خود را انجام داده است؛ بنابراین انتظار داشت که از او در جشنواره جام جم تقدیر شود.

او در تأیید این انتظار از سوی پژمان بازغی، گفت: فضای حاکم بر جشنواره را دیدید؛ ایشان جزو کسانی بود که واقعاً استحقاق داشت جایزه بگیرد.

تهیه‌کننده «کودک شو» با بیان اینکه برنامه کودک شو سه تندیس گرفته اما این جوایز آنچنان که باید دیده نشده است، اظهار کرد: پژمان بازغی ناراحت بود که دیده نشده و ناراحتی او به حق است اما من به او گفتم جایزه خود را هر روز از مردم می‌گیری و این بالاترین جایزه است.

نصیری در پایان اعلام کرد: برنامه «کودک شو» در ایام نوروز به صورت ویژه روی آنتن شبکه نسیم می‌رود.

true
false
false
true

false