پيام هاي مردم در خرداد 92 و اسفند 94
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

روی خط اخبار

true
    امروز  شنبه - ۷ خرداد - ۱۴۰۱  
true
true
پیام های مردم در خرداد ۹۲ و اسفند ۹۴

>> میرشمس مومنی‌زادهمدیرمسئول هفته نامه سداد

دولت تدبیر و امید توانست با دیپلماسی فعال به توافق جامع هسته ای تحت عنوان برجام یا همان برنامه جامع اقدام مشترک با کشور های گروه ۱+۵ دست پیدا کرده و ضمن دور نمودن تهدیدات امنیتی از کشور، چالش های بین المللی را تعدیل نموده و با توسعه روابط، جایگاه و اعتبار جمهوری اسلامی را در عرصه بین المللی ارتقا دهد. دولت تدبیر و امید همچنین توانست با عملکرد غیر حزبی و فراجناحی و پیروی از مشی میانه روی و اعتدال، پرهیز از افراط و تفریط و توجه به واقعیت و عقلانیت، چالش ها و التهابات سیاسی و جناحی در داخل کشور را تعدیل نموده و ثبات و آرامش سیاسی را بطور نسبی به کشور بازگرداند.

این دولت همچنین توانست با اجرای سیاست های ساماندهی اقتصادی و کاهش نرخ تورم، مانع افزایش افسار گسیخته قیمت ها بویژه قیمت دلار شده و با ایجاد ثبات نسبی در بازار شکوفه های آرامش و امید را برای زندگی بهتر در دل مردم تقویت کند و گفتمان خود را دایر بر اینکه سانتریفیوژ باید بچرخد اما چرخ زندگی مردم هم باید بچرخد را محقق سازد.

ملت شریف ایران اسلامی با انتخاب آگاهانه و هوشمندانه خود در انتخابات خرداد ۹۲ به گفتمان و سیاست های دولت تدبیر و امید در عرصه های داخلی و بین المللی رای مثبت داد و این پیام را به جامعه القا کرد که گفتمان دولت راستگویان را برای اداره کشور می پسندد. اینک در آستانه دهمین دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی باید منتظر ماند و دید که ملت شریف ایران اسلامی بعنوان سیاستمدارترین ملت دنیا تا چه حد بر مواضع خود در انتخابات خرداد ۹۲ همچنان پای خواهد فشرد.

یادداشت  | شماره ۴۰۱ | ۳۰ آذر ۹۴

true
true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false