پنج مکان در رشت برای اسکان مسافران نوروزی پیش بینی شده است
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

روی خط اخبار

true
    امروز  جمعه - ۴ تیر - ۱۴۰۰  
true
true
پنج مکان در رشت برای اسکان مسافران نوروزی پیش بینی شده است

به گزارش پایگاه خبری_تحلیلی گیل سداد به نقل از ایرنا؛ محمدباقر بشر دانش افزود: طبق تصمیمات اتخاذ شده و در راستای تامین امنیت و خدمت رسانی بهتر به مسافران و گردشگران نوروزی پارک آسیاب، کمپینگ عینک، کمپینگ پارک ملت، مسجد حجتیه دیانتی و مسجد علی ابن ابیطالب (ع) از جمله مکان های تعیین شده از سوی حوزه معاونت خدمات شهری برای اسکان موقت است.

وی اظهار داشت: در این ایام نیروهای حوزه خدمات شهری به صورت شبانه روزی در مکان های یاد شده حضور خواهند داشت تا بتوانیم از این طریق امنیت بصری و روانی گردشگران را تامین کنیم.
وی نصب بنرهای راهنمای مسیر در معابر منتهی به مکان های تعیین شده و همچنین ورودی های شهر را از دیگر اقدامات این حوزه عنوان و خاطر نشان کرد: برای پیدا کردن مسیرهای مربوطه، بنرهایی با مضمون درج کروکی آدرس های فوق نصب خواهد شد.
بشر دانش ضمن تاکید بر ممنوعیت نصب چادر در معابر و حریم اطراف پارک ها اضافه کرد: به علت قرارگیری برخی پارک ها از جمله پارک دانشجو، شهر و کشاورز در مسیر تردد گردشگران، نصب هرگونه چادر در حریم این پارک ها و نقاطی غیر از مکان های تعیین شده ممنوع است.
وی ادامه داد: در صورت مشاهده سازمان سیما، منظر و خدمات شهری، مناطق پنج گانه نواحی آنها موظف به برخورد و جمع آوری چادر های نصب شده ، هستند و هیچ گونه کم کاری در این باره قابل پذیرش نیست.
رشت دارای حدود ۷۰۰ هزار نفر جمعیت ثابت است که در طول روز به یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر می رسد.

true
true
false
true

false