پلیس عامل زمینه‌ساز توسعه در جامعه است / قدردان خانواده‌های پرسنل انتظامی در همکاری انجام وظایف خطیر و مستمر آنان نیز هستم
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

روی خط اخبار

true
    امروز  چهارشنبه - ۷ خرداد - ۱۳۹۹  
true
true
پلیس عامل زمینه‌ساز توسعه در جامعه است / قدردان خانواده‌های پرسنل انتظامی در همکاری انجام وظایف خطیر و مستمر آنان نیز هستم

به گزارش پایگاه خبری_تحلیلی گیل سداد؛ ارسلان زارع در مراسم افتتاح ۲۵۰ واحد مسکن مهر ناجا در استان گیلان که به صورت همزمان با بهره‌برداری هزار و ۲۴۵ واحد در سراسر کشور صورت گرفت، با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان دولت رجایی و باهنر  با ابراز خرسندی از حضور در این مراسم افتتاح که متعلق به تلاش‌گران عرصه نظم در جامعه است افزود: علاقمندم که خانواده‌های پرسنل نیروی انتظامی به جهت سکونت، معیشت و زندگی در شرایط خوبی به سر ببرند.

وی با بیان اینکه یکی از مهمترین ارکان در بسترسازی تحقق توسعه پایدار،  نظم، امنیت و آرامش اجتماعی است، اظهار داشت: بدیهی است این مهم برای همه جوامع و کشورهای دنیا به عنوان یکی از مهمترین اولویت ها محسوب می‌شود.

سرپرست استانداری گیلان با اشاره به اینکه برای تأمین نظم و امنیت که خود مهمترین عامل زمینه ساز توسعه جامعه و کشور است مؤلفه‌ای تأثیر گذار به نام پلیس وجود دارد، گفت: در کشور ما این مهم  بر اساس قانون( قانون اساسی ) عمدتا به نیروی انتظامی سپرده شده است.

رییس شورای تأمین استان با اشاره به اینکه امروز امنیت و آرامش اجتماعی خوبی در استان گیلان حاکم است اظهار داشت: این آرامش حاصل مشارکت و همکاری خوب مردم شریف با نیروی انتظامی و تلاش سایر اعضای شورای تأمین و سایر خدمتگزارانمردم است.

وی با بیان اینکه در انجام وظایف مستمر خطیر حافظان نظم و امنیت خانواده‌های آنان نقش مؤثری دارند گفت: به عنوان رییس شورای تأمین استان از خانواده‌‌های پرسنل پرتلاش نیروی انتظامی، صمیمانه تشکر و قدردانی  می‌کنم.

زارع افزود: برای احداث واحدهای ناجا در مسکن مهر مجموعه دستگاههای اجرایی دولت، اقدامات و همکاری های خوبی از قبیل تأمین زمین، آماده‌سازی زیرساخت‌ها همچون تأسیسات آب، برق، گاز، احداث تصفیه خانه و آسفالت خیابان ها ارائه خدمات داشته است .

true
true
false
true

false