پلمب ۱۵ واحد اقامتی غیرمجاز در گیلان
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

روی خط اخبار

true
    امروز  یکشنبه - ۲۸ شهریور - ۱۴۰۰  
true
true
پلمب ۱۵ واحد اقامتی غیرمجاز در گیلان

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی گیل سداد؛ حمیدرضا آذرپور خاطرنشان کرد: همه پارک ها ،موزه ها و تفرجگاه های استان تا پایان محدودیت های کرونایی تعطیل است و این تصمیم بر اساس مصوبات ستاد کرونا استان اجرایی شده و با خاطیان برخورد قانونی می شود .
وی یادآور شد: رستورانها و مراکز پخت غذا نیز فقط مجاز به ارائه خدمات به صورت بیرون بر هستند.

وی از ممنوعیت ورود مسافران به گیلان در طول تعطیلات اعلام شده خبر داد و از هموطنان خواست با توجه به روند صعودی شیوع ویروس دلتا کرونا و به منظور قطع زنجیره انتقال این ویروس از سفر به استان گیلان پرهیز نمایند.
آذرپور تاکید کرد :در طول مدت محدودیت ها کارشناسان و تیم های بازدید مشترک در سطح استان همه روزه از مراکز تحت پوشش این اداره کل بازدید می کنند و در صورت رویت تخلف با افراد و واحدهای خاطی بدون اغماض برخورد می شود.
معاون گردشگری گیلان خاطر نشان کرد: هیچ گونه مجوز اجرای تور گردشگری و طبیعت گردی در استان صادر نشده و افرادی که بخواهند بدون توجه به وضعیت استان اقدام نمایند به مراجع قضایی معرفی خواهند شد.

بر اساس مصوبات ستاد ملی کرونا از ساعت ۱۲ روز یکشنبه ۲۴ مرداد تا جمعه پنجم شهریور ماه منع تردد بین استانی در سراسر کشور و همه جاده ها اجرا و همه مجوزهای صادر شده برای تردد لغو خواهد شد.
افرادی هم که در این مدت بنا به هر دلیلی مشمول جریمه شده اند، بعد از یک ماه جریمه آنان دوبرابر و حتما اخذ خواهد شد.

true
true
false
true

false