. پاکسازی مسیرها براساس اولویت های تعیین شده/ استفاده بهینه از ماشین آلات شهرداری
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

روی خط اخبار

true
    امروز  دوشنبه - ۶ خرداد - ۱۳۹۸  
it is true
false
true
پاکسازی مسیرها براساس اولویت های تعیین شده/ استفاده بهینه از ماشین آلات شهرداری

به گزارش پایگاه خبری_تحلیلی گیل سداد؛ جلسه ستاد مدیریت بحران شهرداری رشت با حضور علی بهارمست سرپرست شهرداری رشت و جمعی از مدیران شهرداری رشت در دفتر معاونت خدمات شهری برگزار شد.

سرپرست شهرداری رشت در این جلسه با اشاره به اینکه شهرداری رشت با آمادگی کامل به استقبال بارش احتمالی برف می رود گفت: اعضای ستاد بحران شهرداری افرادی کاملا باتجربه بوده و سال ها بارش برف را تجربه کرده اند.

علی بهارمست افزود: با تدوین دستورالعمل عملیات زمستانی کلیه وظایف واحدها و اعضای ستاد مدیریت بحران مشخص شده و در صورت بارش برف احتمالی تلاش نماییم که مشکلات ناشی از بارش برف به حداقل میزان خود برسد و شهرداری رشت تمام امکانات خود را برای عملیات زمستانی بسیج کرده و مانور ماشین آلات ستاد مدیریت بحران نیز به منظور آمادگی کامل برگزار شده است.

 
وی به اهمیت حضور اولیه و میدانی مدیران شهرداری در زمان وقوع بارش برف تاکید کرد و گفت: اگر در ساعات اولیه بارش برف به موقع حاضر نشویم ممکن است غافلگیر شده و مسیرها بسته شود.

سرپرست شهرداری رشت تاکید کرد: شرکت های پیمانکاری نیز در زمان وقوع بارش برف پای کار باشند و لباس ها و تجهیزات مناسب و برای کارگران شهرداری تامین نمایند و معاونت خدمات شهری براین امر نظارت مستمر داشته باشد. 

علی مقصودی معاون خدمات شهری شهرداری رشت نیز در این جلسه ضمن پیگیری کلیه موضوعات مربوطه اظهار کرد: مطابق دستورالعمل عملیات زمستانی کلیه شرح وظایف افراد در هنگام وقوع بارش برف مشخص شده و شهرداری رشت با آمادگی کامل تلاش می کند تا بارش برف موجب شادی شهروندان شود.

true
false
false
true

false