وضعیت اجرای پروژه راه‌آهن آستارا - آستارا مورد بررسی قرار گرفت
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

روی خط اخبار

true
    امروز  چهارشنبه - ۲۸ اردیبهشت - ۱۴۰۱  
true
true
وضعیت اجرای پروژه راه‌آهن آستارا – آستارا مورد بررسی قرار گرفت

پایگاه خبری – تحلیلی گیل سداد؛ به گزارش ایلنا، در این جلسه که در سطح معاونان راه‌آهن دو کشور و همچنین با حضور معاون عمرانی استانداری گیلان و مدیران کل مرتبط با اجرای پروژه راه آهن آستارا- آستارا برگزار شد وضعیت ادامه فعالیت پروژه مورد بررسی و برای رفع  مشکلات تصمیماتی اتخاذ شد.

فرماندار آستارا اظهار داشت: با توجه به اهمیت این راه ریلی و نقش آن در تبادلات تجاری و اقتصادی در مسیر کریدور راه‌آهن شمال- جنوب دنیا، شرکت‌کنندگان در این نشست مشترک با تأکید بر اجرای هرچه سریع‌تر این پروژه خواستار رفع مشکلات شدند.

 وی یادآور شد: در این جلسه حجت شعبانپور معاون عمرانی استانداری گیلان ضمن تاکید بر رفع برخی موانع موجود در زمینه تامین مصالح مورد نیاز ادامه فعالیت ساخت راه آهن از مدیران اجرایی مرتبط با صدور مجوز‌های لازم برای تامین مصالح خواست تا اقدام لازم برای تسریع در روند تکمیل پروژه را بعمل آورند.

رنجکش همچنین افزود: در نشست‌های جداگانه دیگری که با حضور شعبانپور معاون عمرانی استانداری گیلان و مدیران کل منابع طبیعی آب منطقه‌ای صنعت، معدن و تجارت و محیط زیست برگزار شد تصمیماتی درباره چگونگی تامین مصالح مورد نیاز برای تکمیل این پروژه گرفته شد.

فرماندار آستارا همچنین با اشاره به مجموعه اقدامات انجام گرفته در شهرستان درباره رفع مشکلات موجود از مدیران کل استان در این زمینه  تشکر و برسرعت بخشیدن در روند اجرای پروژه تاکید کرد.

وی یادآور شد: به نمایندگی از استانداری گیلان هرگونه اقدامی را که برای هرچه زودتر به ثمر رسیدن این پروژه نیاز باشد در آستارا هماهنگی لازم به عمل خواهد آمد. این یک پروژه ملی است و دارای اثرات فراملی بوده و به هیچ‌وجه نباید اجرای آن درگیر بروکراسی‌های اداری شود.

true
true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false