واکسیناسیون ۴۰ هزار نفر از معلمان و فرهنگیان گیلان علیه کرونا
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

روی خط اخبار

true
    امروز  پنج شنبه - ۱ مهر - ۱۴۰۰  
true
true
واکسیناسیون ۴۰ هزار نفر از معلمان و فرهنگیان گیلان علیه کرونا

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی گیل سداد؛ محمد رحمتی اظهار داشت: واکسیناسیون فرهنگیان و معلمان استان گیلان در تمامی شهرستان های گیلان آغاز شده است که در یک بازه زمانی حدود ۴۰ هزار نفر از این افراد علیه بیماری کرونا واکسینه می شوند.

وی با بیان اینکه واکسیناسیون معلمان و فرهنگیان گیلان با همکاری دانشگاه علوم پزشکی این استان در حال انجام است، افزود: در همه شهرستان ها و مناطق ۳۴ گانه آموزش و پرورش گیلان مکان هایی برای تزریق واکسن کرونا برای معلمان و فرهنگیان مشخص شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان خاطر نشان کرد: زمان و مکان تزریق واکسن کرونا به معلمان و فرهنگیان گیلان از سوی آموزش و پرورش اطلاع رسانی می شود تا برای تزریق واکسن اقدام کنند.

وی با بیان اینکه در ابتدا معلمان رسمی در گیلان علیه کرونا واکسینه می شوند، اضافه کرد: به زودی طی چند روز آینده سایر معلمان نیز واکسینه خواهند شد و جای هیچ نگرانی نیست.

رحمتی با اشاره به تلاش های معلمان در دوران کرونا برای تعلیم و تربیت دانش آموزان در گیلان خاطر نشان کرد: با شیوع ویروس کرونا معلمان برای آموزش دانش آموزان در مواقع حضوری و غیرحضوری شبانه روزی تلاش کردند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان با بیان اینکه قرارست رانندگان سرویس های مدارس نیز علیه کرونا واکسینه شوند، اضافه کرد: واکسیناسیون این افراد نیز در اولویت های بعدی اعلام خواهد شد.

وی اظهار امیدواری کرد تا با انجام واکسیناسیون معلمان، فرهنگیان و رانندگان سرویس های مدارس شاهد بازگشایی مدارس در سال تحصیلی جدید باشیم.

true
true
false
true

false