همواره بدور از پشت ميز نشيني و عافيت طلبي به دنبال پيشبرد امور محوله بوده ام
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

روی خط اخبار

true
    امروز  چهارشنبه - ۷ خرداد - ۱۳۹۹  
true
true
همواره بدور از پشت میز نشینی و عافیت طلبی به دنبال پیشبرد امور محوله بوده ام

اختصاصی_گیل سداد؛ مدیر عامل شرکت حمل و نقل ایمن ترابر آریا در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار هفته نامه سداد، ضمن معرفی این شرکت، به تشریح فعالیت ها و بیان نقطه نظرات خود در این خصوص پرداخت و گفت: شرکت حمل و نقل ایمن ترابر آریا در سال ۱۳۸۸ تاسیس شد و شعب این شرکت تاکنون در هر سه پایانه استان گیلان راه اندازی شده است.
علامه در ادامه با بیان اینکه این شرکت در استان فارس و بندرعباس نیز شعبه دارد، خاطرنشان کرد: ایمن ترابر آریا با دارا بودن مجوز لازم برای حمل انواع بار، به صورت تخصصی حمل بار جاده ای در کل کشور را انجام می دهد و هر نوع بار در هر کلاس وزنی اعم از سبک، نیمه سنگین، سنگین و فوق سنگین را جابجا می کند.
وی ضمن ابراز خرسندی از معرفی این شرکت به عنوان واحد نمونه اقتصادی، کار تیمی را رمز موفقیت مجموعه تحت امر خود قلمداد کرد و مجموعه رانندگان و همکاران خود را لایق تقدیر شایسته دانست.
مدیر عامل شرکت حمل و نقل ایمن ترابر آریا در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اعتصابات رانندگان در سال های ۹۶ و ۹۷ و نارسایی های پیش آمده در آن برهه زمانی در سطح کشور؛ عدم بروز اختلال در سیستم حمل و نقل باری استان گیلان را وجه تمایز مجموعه حمل و نقل ایمن ترابر آریا با سایر واحدهای مشابه دانست و گفت: همواره تلاش کردیم بدور از هرگونه حواشی، در خدمت مردم باشیم.
مدیر عامل شرکت حمل و نقل ایمن ترابر آریا با اشاره به مضایق موجود در حوزه کاری رانندگان، بر لزوم حمایت از آن ها تاکید و خاطرنشان کرد: خوشبختانه مسئولان ذیربط همواره همراهی و همکاری داشته اند.
سیدعلی اصغر علامه با با بیان این دیدگاه که ایران یک کریدور بین المللی با موقعیتی استثنایی است، به اهمیت نوسازی ناوگان حمل و نقل کشور اشاره و اظهار داشت: هر آنقدر که در این خصوص تقویت و تجهیز شویم، نتیجه ی آن توسعه امر اشتغالزایی برای جوانان است.
علامه با بیان اینکه متاسفانه بعضا شاهد برخی تصمیم گیری ها و تصمیم سازی های خارج از گودی برخی افراد خاص هستیم که شناخت مناسبی از وضعیت اصناف و بخش خصوصی ندارند، تصریح کرد: مشورت پذیری مدیران دستگاه های اجرایی و دولتی از بخش خصوصی امری ضروری است.
مدیر عامل شرکت حمل و نقل ایمن ترابر آریا در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به مضایق ناشی از اعمال تحریم اقتصادی ناجوانمردانه برخی کشورها بر ایران، بر لزوم تقویت چرخه تولیدات داخلی تاکید و خاطرنشان کرد: خوشبختانه کشورمان به لحاظ مواهب خدادادی کم نظیر است و می توانیم با ارتقاء کیفیت تولیدات داخلی، نیاز داخل کشور به اقلام خارجی را کاهش دهیم و به چرخه اقتصادی مان کمک کنیم.
علامه در پایان سخنانش ضمن تشکر از مجموعه شرکت حمل و نقل  ایمن ترابر آریا و خانواده ی خود، اظهار داشت: همواره بدور از پشت میز نشینی و عافیت طلبی به دنبال پیشبرد امور محوله بوده ام و در بزنگاه های مختلف تلاش کردم بصورت میدانی جهت رفع مشکلات اقدام کنم.
سیدعلی اصغر علامه متولد ۱۳۶۰ و فارغ التحصیل رشته علوم سیاسی است؛ شهردار مهر، رئیس شورای شهر مهر، عضو هیأت مدیره شرکت فنی و مهندسی فریمکو، عضو هیأت مدیره شرکت فرآورده های شیمیایی قشم، مدیر روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی، عضو هیأت مدیره پالایشگاه نفت پارسیان و سابقه فعالیت در پروژه های مختلف نفت و گاز، بخشی از سوابق کاری وی محسوب می شود.
گفتنی است؛ شرکت ایمن ترابر آریا در سال ۱۳۸۸ در شهر رشت تاسیس و فعالیت خود را در زمینه حمل و نقل بین جاده ای کالا با بهره گیری از نیروی انسانی متخصص و مجرب با هدف جلب رضایت مشتریان آغاز نموده است. ایمن ترابر آریا شرکتی پیشگام در زمینه ارائه خدمات حمل و نقل جاده ای نوین در ایران براساس استانداردهای روز دنیا است که با بهره گیری از مجموعه ای از متخصصین و کارشناسان مجرب صنعت حمل و نقل در حال تلاش برای جلب رضایت مشتریان است. رویکرد اصلی این مجموعه ارائه سرویس هایی با کیفیت بالا و براساس جدیدترین استانداردهای صنعت حمل و نقل در دنیا با استفاده از آخرین دستاوردهای این صنعت به اقتصادی ترین و مطمئن ترین شکل ممکن است. این شرکت به اهمیت اطلاعات در عصر ارتباطات و انفجار اطلاعات واقف بوده و غایت تلاش خود را جهت گردآوری، بررسی و به روزنمایی اطلاعات خود با استفاده از فناوری های جدید می نماید. این شرکت درکلیه بنادر بزرگ کشور اعم از بندرچابهار،  بندر امام خمینی،  بندرعباس و بندرانزلی و همچنین در مرزهای گمرکی ایران مانند گمرک پرویزخان، مرک دوغارون و کلیه محورهای مواصلاتی مرزی فعالیت مستمر دارد.

شرکت ایمن ترابر آریا با در اختیار داشتن ۴۴ دستگاه کشنده اسکانیا، ۱۰ دستگاه تانکر ویژه حمل مایعات، ۱۰ دستگاه تریلی کمپرسی، ۵ دستگاهبغلدار، ۲۸ دستگاه کامیونت ایسوزو، ۳ دستگاه بنز کمپرسی و بالغ بر ۲۶۰ دستگاه کامیون و کشنده تحت پوشش به عنوان شرکت توانمند حمل کالا در مواقع ضروری و لازم سرعت عمل را در بارگیری و به مقصد رساندن محموله افزایش داده و نهایتاً رضایت صاحبان کالا و نمایندگان محترم آنها را به همراه دارد.
این شرکت در صدد است تا در آینده ای نزدیک نسبت به افزایش ناوگان ملکی خود از یک سو و از سوی دیگر راه اندازی شعب و نمایندگی ها در کلیه مناطق و شهرهای مهم اقتصادی اقدام نماید تا به این وسیله دسترسی آسان به امکانات شرکت و همچنین سرعت عمل در حمل محصولات صاحبان کالا را ارتقاء بخشد.

true
true
false
true

false