هشدار مدیریت بحران گیلان برای تمهید مقابله با حوادث ناشی از بارش باران
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

روی خط اخبار

true
    امروز  شنبه - ۴ بهمن - ۱۳۹۹  
true
true
هشدار مدیریت بحران گیلان برای تمهید مقابله با حوادث ناشی از بارش باران

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی گیل سداد؛ امیر مرادی با اشاره پیش بینی سازمان هواشناسی مبنی بر نفوذ امواج ناپایدار سطح میانی جو به منطقه افزود: براین اساس شرایط برای کاهش محسوس دما، افزایش ابر، وزش باد (گاهی شدید) و در برخی نقاط رگبار و بارش باران و رعد و برق (بعضی نقاط شدید) و احتمال تگرگ مهیاست.

وی ادامه داد: به منظور مقابله با آب گرفتگی منطقه ای، بالا آمدن آب رودخانه ها و سیلابی شدن مسیل ها، لغزندگی جاده ها و کاهش دید، احتمال خسارت به سازه های سبک، احتمال لغزش و رانش زمین و اصابت صاعقه یا هرگونه حادثه احتمالی دیگر به دستگاه ها و فرمانداری ها تأکید شده تا آمادگی کامل را داشته باشند و اقدامات لازم را معمول دارند.

براساس اعلام سازمان هواشناسی آسمان امروز استان ابری و مه آلود، بارندگی و وزش باد (بعضی نقاط شدید) احتمال رعد و برق، اواخر وقت کاهش ابر و برای فردا آسمان گیلان صاف تا قسمتی ابری، افزایش نسبی دما، احتمال مه، گاهی افزایش ابر و وزش باد خواهد بود.

همچنین براساس گزارش سازمان هواشناسی مجددا از روز سه شنبه با نفوذ سامانه ناپایدار، افزایش ابر، کاهش نسبی دما، وزش باد، بارندگی و رعد و برق تا پایان هفته پیش بینی می شود.

true
true
false
true

false