. هادی پور در اردوی تیم ملی تکواندو حضور یافت
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

روی خط اخبار

true
    امروز  یکشنبه - ۲۶ خرداد - ۱۳۹۸  
it is true
false
true
هادی پور در اردوی تیم ملی تکواندو حضور یافت

به گزارش پایگاه خبری_تحلیلی گیل سداد؛ رئیس هیات تکواندو استان گیلان ا اظهار داشت: اردوی آمادگی تیم های ملی تکواندو بانوان و اقایان کشور از(دوشنبه) در تهران اغاز شده که هادی پور نیز در این اردو حضور یافت.

محسن سترگی افزود: هادی پور و سایر ملی پوشان تمرینات اماده سازی خود را زیر نظر فریبرز عسکری به عنوان سرمربی، علی محمد بسحاق و وحید عبداللهی به عنوان مربی دنبال می کنند.
وی ادامه داد: تیم ملی تکواندو کشور خود را برای حضور قدرتمند در رقابت های قهرمانی جهان آماده می کند و امیدواریم که آرمین هادی پور تکواندوکار شایسته استان نیز در این مسابقات بدرخشد و مقام شایسته ای کسب کند.
بیست و چهارمین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی جهان از ۲۵ تا ۲۹ اردیبهشت‌ ماه امسال به میزبانی منچستر انگلیس برگزار می‌شود که این رقابت‌ها G12 است و به نفر اول ۱۲۰ امتیاز، نفر دوم ۷۲ امتیاز، نفرات سوم نیز ۴۳ و ۲۰ امتیاز در راستای افزایش رنکینگ و کسب سهمیه المپیک تعلق می‌گیرد. 
آرمین هادی پور متولد ۱۳۷۳ اهل شهرستان رشت است و تاکنون مقام های زیادی را در رشته تکواندو کسب کرده که می توان به کسب مدال طلای گرند پری انگلیس ، مدال طلای المپیک آزمایشی ریو ، مدال نقره قهرمانی جهان ، دو مدال قهرمانی آسیا ( یک مدال طلا و دیگری برنز که مدال طلا برای اولین بار در تاریخ تکواندو ایران بدست آمده)، دو مدال طلا یونیورسیاد، یک مدال نقره جام جهانی، یک مدال نقره گرند پریکس ، مدال طلای گرند اسلم، مدال نقره گرند پری روسیه و مدال طلای جام ریاست فدراسیون جهانی ۲۰۱۹ آسیا اشاره کرد.

true
false
false
true

false