. نظارت و فراهم کردن زیرساخت ها را از وظایف اصلی دولت است/ شرکت تعاونی توسعه و عمران فرصت خوبی برای عمران و آبادی و همچنین رونق اقتصادی منطقه و مردم خواهد بود
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

روی خط اخبار

true
    امروز  شنبه - ۴ خرداد - ۱۳۹۸  
it is true
false
true
نظارت و فراهم کردن زیرساخت ها را از وظایف اصلی دولت است/ شرکت تعاونی توسعه و عمران فرصت خوبی برای عمران و آبادی و همچنین رونق اقتصادی منطقه و مردم خواهد بود

به گزارش پایگاه خبری_تحلیلی گیل سداد؛ فرماندار صومعه سرا در این جلسه با بیان اینکه انسان محور هرگونه توسعه یافتگی است گفت: عدم توسعه هم بخاطر همین انسان است که با نگرش منفی و مقاومت در برابر تغییر میتواند مانعی در برابر هرگونه پیشرفت باشد.

وی تصریح کرد: اگر هرکس به تناسب ظرفیت خود نسبت به جامعه احساس وظیفه کند و بدان درست عمل کند  پیشرفت و توسعه محقق خواهد شد و ماندگاری و ضمانت آن بالا خواهد بود.

فتح اللهی خاطر نشان کرد: اگر نبود مشارکت و یکدلی مردم قطعا نظام جمهوری اسلامی بدین شکل وجود نداشت و بیان داشت :بیکاری و اقتصاد ضعیف، فساد و ناهنجاری ها را در جامعه بدنبال خواهد داشت و بایک عزم جدی و عمومی میتوان آن را براحتی ریشه کن کرد.

وی نظارت و فراهم کردن زیرساخت ها را از وظایف اصلی دولت  دانست و افزود: شرکت تعاونی توسعه و عمران فرصت خوبی برای عمران و آبادی و همچنین رونق اقتصادی منطقه و مردم خواهد بود.

true
false
false
true

false