ملوان میزبان مس و شهرداری آستارا مهمان استقلال ملاثانی است
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

روی خط اخبار

true
    امروز  چهارشنبه - ۱۷ آذر - ۱۴۰۰  
true
true
ملوان میزبان مس و شهرداری آستارا مهمان استقلال ملاثانی است

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی گیل سداد؛  هفته هفتم رقابتهای فوتبال لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور (جام آزادگان) از عصر دوشنبه یکم آذرماه آغاز می شود که در یکی از این دیدارها، ملوان میزبان تیم مس شهربابک است.

ملوانان که هم اینک در صدر جدول رده بندی لیگ قرار دارند، در هفته هفتم این مسابقات در یک دیدار خانگی باید در ورزشگاه سردارجنگل رشت به مصاف مس شهربابک بروند.

تیم ملوان که تاکنون بازیهای خانگی خود را در ورزشگاه سردارجنگل رشت برگزار کرده است، در هر سه دیدار خانگی خود به پیروزی دست یافته و امیدوار است که در چهارمین دیدار خامگی نیز برابر تیم مس شهربابک به برتری دست یابد.

هم اینک در جدول رده‌بندی و تا پایان هفته ششم این رقابتها، تیم ملوان با کسب ۱۴ امتیاز در صدر جدول قرار دارد و تیم مس شهربابک نیز با کسب ۱۰ امتیاز در رتبه پنجم جدول رده بدنی قرار گرفته است.

مدیر روابط عمومی باشگاه ملوان بندرانزلی در خصوص بازی این تیم  اظهار کرد: پس از پیروزی در شهرآورد گیلان و کسب هر سه امتیاز بازی برابر شهرداری آستارا، تمرینات این تیم به طور منظم در حال برگزاری است تا ملوانان با آمادگی کامل رو در روی مس شهربابک قرار گیرند.

میثم شاهین افزود: خوشبختانه در دیدار برابر مس شهربابک بازیکن محروم نداریم، اما شاید ۲ بازیکن آسیب دیده داشته باشیم که امیدواریم این بازیکنان تا روز بازی با مس شهربابک، به مرز آمادگی کامل برسند.

وی ادامه داد: با وجود اینکه تیم ملوان هم اینک در صدر جدول حضور دارد، برای حفظ صدرنشینی خود تلاش می‌کنیم و با توجه به این امر، با تمام وجود مقابل مس شهربابک حضور خواهیم یافت تا با برتریر برابر این تیم، به روند صدرنشینی خود ادامه دهیم.

تیم فوتبال شهرداری بندرآستارا دیگر نماینده گیلان در رقابتهای لیگ دسته اول کشور نیز برای هفته هفتم این مسابقات در یک بازی همزمان باید روز دوشنبه اول آذرماه در ملاثانی رو در روی استقلال این شهر قرار گیرد.

شهرداری آستارا که در هفته ششم این رقابتها در شهرآورد گیلان مغلوب ملوان شد، برای جبران این شکست مقابل استقلال ملاثانی قرار می‌گیرد و طرفداران این تیم امیدوارند که شهرداری آستارا در این دیدار پیروز شود تا روند رو به شد این تیم از سرگرفته شود.

 

 

true
true
false
true

false