ملوان با تساوی در دقایق آخر به استقبال ال گیلانو رفت
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

روی خط اخبار

true
    امروز  یکشنبه - ۱ خرداد - ۱۴۰۱  
true
true
ملوان با تساوی در دقایق آخر به استقبال ال گیلانو رفت

شرح بازی :

دو تیم ملوان انزلی و بادران تهران در حالی برابر یکدیگر صف آرایی می کنند که هر دو تیم داعیه صعود به لیگ برتر را دارند. این دو تیم در فصل گذشته دو بار با یکدیگر مصاف داشتند که حاصل آن یک پیروزی و یک تساوی برای ملوانان بود.

دیدار با حملات تیم میزبان آغاز شد و ملوانان آمده بودند تا باخت هفته دوم برابر اکسین را جبران کنند . بازی خیلی زود به تعادل کشیده شد و حتی در لحظاتی از بازی این بادرانی ها بودند که می توانستند به گل دست یابند . بازی با حملات دو تیم دنبال می شد تا اینکه در یک موقعیت خطرناک و بر روی یک سانتر مواج ، کریمی مدافع بادران توپ را با دست لمس کرد و داور بلافاصله نقطه پنالتی را نشان داد.
ایمان با صفا با خونسردی کامل این پنالتی را به گل تبدیل کرد تا این نیمه با نتیجه یک بر صفر به سود سپیدپوشان انزلی به پایان برسد.

نیمه دوم این دیدار با حملات تیم میهمان آغاز شد . بادرانی ها در این دیدار هر چه زدند به در بسته خورد و عدم گلزنی مهاجمان این تیم باعث اعتراضات مکرر کادر فنی بادران شد. استرس بازی باعث درگیری بین کادر فنی ملوان و بادران در دقایقی از بازی شد . چند دقیقه بعد از این درگیری ربیعی کمک مربی بادران به دلیل اعتراض به داور از زمین اخراج شد.
کریم اسلامی از بادران در دقیقه ۸۳ با دریافت کارت زرد دوم از زمین بازی اخراج شد و کار برای بادرانی ها سخت تر از قبل شد؛ هر دو اخطار این بازیکن بدلیل تمارض در محوطه جریمه ملوان داده شد . با تمام این تفاسیر این بادران بود که به حملات خود ادامه می داد و در نهایت در دقیقه چهارم از وقت های تلف شده توسط مسعود ریگی به گل تساوی دست یافت .
همه در حالی که منتظر سوت پایان بازی بودند بازیکن ملوان به دل دفاع بادران زده و بازیکن حریف مجبور به خطا در محوطه جریمه شد. این پنالتی باعث به جنجال کشیده شدن بازی شد .  اکبر صغیری بازیکن بادران بدلیل درگیری با نادر دست نشان از زمین اخراج شد تا بادران نه نفره به بازی ادامه دهد. بازی بعد از وقفه چهار دقیقه ای دوباره به جریان افتاد و ایمان باصفا برای بار دوم پشت توپ ایستاد. این بار پنالتی این بازیکن توسط توسط گلر بادران دفع شد تا دو تیم امتیازات بازی را تقسیم کنند.

حواشی:

تقابل محمد آبشک هافبک رشتی بادران با تیم سابقش ملوان از حاشیه های جذاب این دیدار سراسر حاشیه ای بود.

در دقایقی از بازی نادرست نشان سرمربی ملوان با کمک مربی بادران درگیری لفظی پیدا کرد که جو ورزشگاه برای دقایقی متشنج شد . خیلی زود این قائله ختم به خیر شد.

ربیعی کمک مربی بادران به دلیل اعتراض بیش از اندازه به داور مسابقه از زمین اخراج شد.

اعلام دو پنالتی برای تیم ملوان اعتراض شدید بادرانی ها را دنبال داشت.

بازی بدلیل اعتراضات دو تیم تا دقیقه ۹۰+۹ ادامه پیدا کرد.

بادرانی ها در این دیدار سه اخراجی داشتند . دو بازیکن این تیم و کمک مربی این تیم از سوی داور مسابقه از زمین اخراج شدند.

true
برچسب ها : ,
true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false