معرفی مسئول جدید نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه گیلان
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

روی خط اخبار

true
    امروز  یکشنبه - ۴ مهر - ۱۴۰۰  
true
true
معرفی مسئول جدید نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه گیلان

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی گیل سداد؛ در مراسمی که با حضور و اعضای هیأت علمی دانشگاه گیلان برگزار شد با قدردانی از زحمات حجت الاسلام والمسلمین هادی بصیری مسئول پیشین دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه گیلان، حجت الاسلام والمسلمین علی محمد عباسی به سمت مسئول جدید نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه منصوب شد.

رئیس دانشگاه گیلان در این مراسم، دانشگاه را فضایی برای تبلور نخبگان جامعه دانست و افزود: آزاد اندیشی و گفتگو از لوازم پویایی این فضاست. 

احمد رضی در ادامه با اشاره به شیوع کرونا در حدود دو سال اخیر افزود: با توجه به تغیر روش آموزش در همین مدت، دستاورد‌های جدیدی در بخش آموزش‌های الکترونیک بوجود آمد.

وی با بیان اینکه در زمینه پژوهش‌های علمی پیشرفت‌های خوبی داشته ایم گفت: باید فعالیت‌های فرهنگی ودینی وحس معنویت وگرایش بخدا وائمه معصومین را بین نسل جوان گسترش دهیم. 

حجت الاسلام و المسلمین میر احمدی معاون فرهنگی و سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های کشور هم در این نشست با بیان اینکه تحول خواهی و توسعه فرهنگی نیازمند برنامه مدون است افزود: باید برای توسعه فرهنگ اسلامی گام‌های موثرتری برداشت.

حجت الاسلام والمسلمین علی محمد عباسی مسئول جدید نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، علم را ابزاری برای رسیدن به سعادت بشری دانست و بر استفاده از ظرفیت دانشجویان برای ایجاد تحول در جامعه تاکید کرد.

حجت الاسلام و المسلمین  هادی بصیری هم در این مراسم با اشاره به وظایف دشواری که در این نهاد وجود دارد گفت: ارتباط و تعامل مناسب با دانشجویان و اعضای هیأت علمی، ایجاد فضای گفتگو، نقد و دفاع از ارزش‌های دینی و انقلابی از مهمترین فعالیت‌های نهاد نمایندگی، ولی فقیه در دانشگاه هاست.

true
true
false
true

false