مردم نگران خدمات بیمارستانی سالن اورژانس پشتیبان لاکان رشت نباشند
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

روی خط اخبار

true
    امروز  دوشنبه - ۵ مهر - ۱۴۰۰  
true
true
مردم نگران خدمات بیمارستانی سالن اورژانس پشتیبان لاکان رشت نباشند

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی گیل سداد؛  قاسم جان بابایی طی سفر خود به گیلان، در حاشیه بازدید از سالن اورژانس پشتیبان سایت دانشگاهی لاکان رشت در جمع خبرنگاران، با اشاره به خدمت رسانی مناسب حوزه سلامت گیلان به بیماران کرونایی خاطرنشان کرد: در این مرکز، تمامی خدمات بیمارستانی از جمله تخت بیمارستانی، مانیتورینگ، اکسیژن ساز و خدمات دارویی، مهیا است.

وی ادامه داد: این اورژانس پشتیبان هیچ تفاوتی با بیمارستان ندارد، در شرایط بحرانی می تواند نیاز استان را برآورده کند و به سرعت بیماران را تحت پوشش درمانی قرار دهد.

جان بابایی با بیان این مطلب که در دیگر استان های بحران زده نیز تمهیدات این چنینی انجام شده است، تصریح کرد: در استان هرمزگان و بوشهر نیز این مهم در حال انجام است.

این مقام مسوول در ادامه تاکید کرد؛ مردم برای خدمات بستری نگرانی نداشته باشند ما نیز نگران نیستیم بلکه تنها دغدغه ما دوری مردم از تجمعات و تولید بیمار است که متاسفانه منجر به از دست دادن عزیزانمان می شود.

وی در پایان یادآور شد: از همه ظرفیت ها و امکانات در جهت خدمت رسانی مطلوب به مردم استفاده خواهیم کرد و امیدواریم که مردم نیز با رعایت پروتکل ها و دوری از هر گونه تجمع، یاری رسان مدافعان سلامت و عزیزانی که صادقانه در راه خدمت رسانی تلاش می کنند، باشند.

true
true
false
true

false