مردم بموقع برای ثبت‌نام در سامانه واکسیناسیون کرونا اقدام کنند
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

روی خط اخبار

true
    امروز  یکشنبه - ۲۸ شهریور - ۱۴۰۰  
true
true
مردم  بموقع برای ثبت‌نام در سامانه واکسیناسیون کرونا اقدام کنند

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی گیل سداد؛ کیانوش جهانپور با تاکید بر اینکه ظرفیت شبکه بهداشتی کشور فراتر از ۵۰۰ تا ۶۰۰ هزار دُز در روز است، گفت: آنچه موجب می‌شود این هدف محقق نشود موضوع ثبت نام و اخذ نوبت است که ما در روزهای اخیر شاهدیم عزیزان ما در گروه‌های سنی اعلام‌شده در غالب شهرها و استان‌ها برای ثبت نام بموقع اقدام نکردند و ظرفیت بالقوه شبکه بهداشتی برای واکسیناسیون در بسیاری از مراکز بویژه در خارج از پایتخت به ظرفیت حداکثری خود نرسیده است در حالی که ما هر روز شاهدیم در بسیاری از مراکز ما قبل از ظهر واکسیناسیون افراد نوبت‌دهی‌شده پایان می‌یابد در حالی که هم واکسن و هم امکانات موجود است.

وی افزود: بر این اساس در اطلاعیه‌های مختلف از گروه‌های سنی مختلف درخواست کردیم که در اسرع وقت نسبت به ثبت نام در سامانه salamat.gov.ir اقدام کنند. امیدواریم با این اتفاق در روزهای آتی سرعت واکسیناسیون افزایش یابد.

جهانپور در ادامه تصریح کرد: فعلا رکورد تزریق ۴۲۴ هزار دز واکسن در روز را ثبت کردیم ولی امیدواریم با استقبال عمومی و نام‌نویسی گروه‌های اعلام‌شده جدید به ظرفیت اسمی و واقعی در تزریق واکسن برسیم. خوشبختانه دسترسی فعلی به واکسن فراهم است و حتی واکسن دُز دوم گروه‌های اعلام‌شده هم از اکنون موجود است.

true
true
false
true

false