مخالفت مالک سپیدرود با استعفای کریمی / کریمی: میدان را خالی نکردم و نمی‌کنم
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

روی خط اخبار

true
    امروز  شنبه - ۷ خرداد - ۱۴۰۱  
true
true
مخالفت مالک سپیدرود با استعفای کریمی / کریمی: میدان را خالی نکردم و نمی‌کنم

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی گیل سداد؛ ظهر امروز، علی کریمی با قرار دادن پستی در کانالش از هدایت تیم سپیدرود رشت کناره گیری کرد. به همین جهت فرهاد خراسانی؛ سخنگوی این تیم اعلام کرد:

من خیال همه را جمع کنم و به شبهات پایان دهم؛ آقای دکتر تن زاده مالک باشگاه تا پایان مدت قرارداد با علی کریمی؛ دست از حمایت همه جانبه از مربی تیم خود بر نخواهند داشت زیرا ایشان یک برنامه ریزی بلند مدت برای تیم و باشگاه دارند و با تصمیمات مقطعی و احساسی کاملا مخالف می باشند لذا با توجه به ارتباط بسیار نزدیک و صمیمی که بین ایشان و آقای کریمی وجود دارد؛  اعلام نمودند که با قدرت و توان بیشتری در جهت حمایت از ایشان اقدام خواهند برداشت و از آنجا که هدف مشترک همه ما قطعا ارتقاء جایگاه تیم سپیدرود است بنابراین رویکردهای حمایتی بیشتری از تیم را مد نظر قرار می دهند.

وی در ادامه گفت: تیم مدیریتی باشگاه برنامه بلند مدت و حرفه ای خود را دنبال خواهد نمود و بخوبی می داند که پروسه موفقیت در فوتبال نیازمند فرصت زمانی مناسب برای برپایی اهداف بلند مدت باشگاه خواهد بود و انتظار موفقیت در بازه زمانی ۴۵ روز؛ دور از ذهن و منطق است به طوری که در فوتبال حرفه ای قابل تصور و قابل قبول نیست. لذا به امید خداوند و یاری و حمایت همه هواداران عزیز بر مشکلات پیش رو فائق می آییم.

سرمربی سپیدرود بعد از انتشار خبر استعفای خود توضیحاتی را در این باره ارائه کرد.

علی کریمی در ادامه روزهای پر حاشیه و جنجالی خود روز جمعه از سمت خود استعفا کرد. کریمی دقایقی بعد از آنکه متن استعفای خود را در اختیار مدیران باشگاه سپیدرود قرار داد، با انتشار متنی نسبت به این استعفا واکنش نشان داد تا توضیحاتی را ارائه کرده باشد. در این متن آمده است:

” دوستان این کار من حرفه اى ترین کارى مى باشد که به نظر من باید یک مربى انجام بدهد؛ ولى یک موضوع را باید خاطر نشان کرد. آن دسته از افراد نان به نرخ روز خور باید بدانند که من میدان را خالی نکردم و نمی کنم چون قلبا دوست ندارم تیم سپیدرود از این صحبت های من علیه فدراسیون خدای ناکرده متضرر شود و من شرمنده همشهریان خودم شوم. تازه می خواهم حرف های جدیدی در مورد دایه مهربانتر از مادر فوتبال و دار و دسته اش بزنم.

پس بهتر این است که دست مالک محترم باشگاه باز باشد تا بهترین کار را انجام دهد. بی شک هر تصمیم ایشان برای من لازم الاجرا می باشد.”

به این ترتیب سرنوشت ادامه حضور کریمی در سپیدرود با تصمیم مدیران این باشگاه طی روزهای آینده مشخص خواهد شد اما به نظر می رسد باید منتظر صحبت های جدید کریمی علیه مسئولان فدراسیون فوتبال باشیم.

با استعفای علی کریمی از هدایت سپیدرود بار دیگر تقابل دو چهره ویژه فوتبال ایران در آستانه عدم تحقق قرار دارد.

علی کریمی و علی دایی دو چهره ویژه فوتبال ایران که طی سالیان اخیر چالش‌های عجیبی با یکدیگر داشته‌اند، می‌توانستند در قامت سرمربی جدالی جالب توجهی را برگزار کنند.

این دو که بارها علیه یکدیگر مواضع خود را اعلام کرده بودند، بعد از ورود علی کریمی به دوران مربیگری و قبول هدایت نفت تهران، علاقمندان را در انتظار تقابل با یکدیگر در جریان دیدار دو تیم سایپا و نفت تهران قرار دادند.

هر چند این تقابل با توجه به کناره گیری علی کریمی از سرمربیگری نفت رقم نخورد. کریمی در ادامه هدایت سپیدرود را برعهده گرفت و در شرایطی که تنها یک هفته به تقابل او با علی دایی در استادیوم سردار جنگل رشت باقی مانده بود، از سمت خود استعفا داده تا همچنان حسرت بزرگی برای شکار لحظه‌های جدال این دو روی نیمکت برای علاقمندان به فوتبال باقی بماند.

هر چند مدیران سپیدرود هنوز تصمیم نهایی در خصوص ادامه همکاری یا قبول استعفای کریمی را اعلام نکردند و باید منتظر ماند و دید این جدال دیدنی هفته آینده در رشت شکل خواهد گرفت یا خیر./ سایت سپیدرود رشت

true
true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false