. مجموعه شهرداری فومن یک سازمان غیر سیاسی است، با هیچ گروهی پیمان نبسته و تمام فکر و ذهن خود را مشغول آبادانی شهر کرده است
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

روی خط اخبار

true
    امروز  چهارشنبه - ۲ مرداد - ۱۳۹۸  
it is true
false
true
مجموعه شهرداری فومن یک سازمان غیر سیاسی است، با هیچ گروهی پیمان نبسته و تمام فکر و  ذهن خود را مشغول آبادانی شهر کرده است

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی گیل سداد: حسین غلام نیا به برخی از پروژه های اجرایی در سال گذشته نظیر روشنایی ورودی شهر فومن، صدور مجوز احداث ایستگاه ۲ آتشنشانی و بازگشایی خیابان مطهری منتهی به محله ی سیاه چاه، اشاره و اظهار کرد: فاز اول روشنایی شهر انجام شده است و در فازهای بعدی؛ روشنایی بلوارهای شهید بهشتی، خوش روش و فرجود به عنوان مطالبه مهم مردم در دست انجام است؛ در روزهای آینده عملیات احداث ایستگاه شماره ۲ آتشنشانی در حال انجام و شایان ذکر است بازگشایی خیابان مطهری منتهی به محله ی سیاه چاه با مشارکت مستقیم و اهداء اراضی مردمی در حال انجام است.

وی با اشاره به اهمیت روان سازی ترافیک شهر جهت سهولت دسترسی گردشگران به مناطق مختلف گردشگری شهرستان، خاطرنشان کرد: در تلاشیم بخشی از ترافیک را از طریق امتداد خیابان مفتح و با گذر از بیمارستان سابق فومن و اتصال به کمربندی شهید شکوری روان سازی کنیم.
شهردار فومن اضافه کرد: با تکمیل کمربندی های شهر فومن نظیر بال راست کمربندی کارگر و ادامه ی آن تا محله حاجی آباد و اجرای زیرسازی و آسفالت بال سمت راست کمربندی شهید شکوری، بخش زیادی از ترافیک شهر کنترل می شود.

حسین غلام نیا فومنی، به پروژه احداث بلواری در انتهای خیابان شهدا منتهی به اداره دامپزشکی و تعریض پل مسیر مذکور اشاره کرد و گفت: احداث بلواری در خیابان یادآوران و بلواری در مسیر اداره راه و ترابری شهرستان منتهی به بیمارستان فومن نیز در آینده نزدیک به مرحله اجرا در می آید.
وی با اشاره به نصب تابلوهای راهنمای مسیر جهت هدایت گردشگران، گفت: در تلاشیم با ایجاد ایستگاه های مشخص برای تاکسی های درون شهری و برون شهری، مشکلات ناوگان حمل و نقل را تا حد امکان به حداقل برسانیم.

شهردار فومن به تشریک مساعی با فرمانداری شهرستان در تامین اعتباری بالغ بر ۵۰ میلیون تومان جهت مرمت پل خشتی فومن واقع در خیابان مولوی اشاره و اظهار کرد: با توجه به قدمت و اهمیت پارک کودک شهر؛ نسبت به تجهیز، بازسازی و رنگ آمیزی این پارک پرمخاطب و پرطرفدار اقدام شده است.
غلام نیا تجهیز پارک منطقه شهر بیجار را بخش دیگری از عملیات شهرداری فومن عنوان کرد و گفت: بازسازی بافت فرسوده منطقه سیاه چاه و دخانیت نیز در دستور کار قرار دارد.

وی با اشاره به اهمیت سرانه فضای ورزشی در شهرها، خاطرنشان کرد: شهرداری فومن در این راستا اقدام به اجرای پروژه زمین والیبال ساحلی و تکمیل پروژه باشگاه ورزشی شهید ادبی کرده است.
شهردار فومن به اهمیت بازار هفتگی اشاره کرد و گفت: نصب یک دستگاه خود پرداز در محل برپایی بازار هفتگی و همچنین احداث پل عابر پیاده بر روی کانال آب رسانی جهت رفاه حال مردم صورت گرفته است.

وی به اجرای ۱۵۳۲۲ متر مربع آسفالت در معابر شهری اشاره و ابراز امیدواری کرد روند پیش رو با جدیت ادامه پیدا کند.

شهردار فومن با تاکید بر لزوم توجه به امر سرمایه گذاری و مشارکت بخش خصوصی در اداره امور شهر، از تشکیل شورای سرمایه گذاری در شهرداری با هدف شناسایی فرصت های سرمایه گذاری در راستای توسعه شهر خبر داد.

غلام نیا مشارکت شهروندان در اداره امور شهر را قابل تحسین دانست و اظهار داشت: خوشبختانه مشارکت ۷۰ درصدی مردم در تامین مصالح جهت ساخت معابر مختلف شهری، کمک قابل توجهی برای شهرداری محسوب می شود که لازم است از تشریک مساعی جمعی مردم و مسئولان در این خصوص تقدیر و تشکر کنم.

وی ارتباط مردم با بدنه مدیریت شهری را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: درب اتاق شهردار به روی تمام مردم شهر باز است و خود را موظف به حضور در بین شهروندان می دانم و معتقدم این موضوع منجر به ایجاد اعتماد متقابل بین مردم و مسئولان و طبعا پیشرفت و آبادانی شهر می گردد.
شهردار فومن واگذاری رایگان اراضی شخصی و بازگشایی معابر در چهار نقطه شهر توسط مردم را کم سابقه عنوان کرد و گفت: به شخصه قدردان این مردم هستم.

غلام نیا به اقدامات شهرداری در حوزه زیباسازی شهری نظیر احداث دو میدان آب نما و همینطور تعمیر آب نما های قدیمی شهر اشاره کرد و گفت: نصب تمثال شهدا بر روی تیر برق های سطح شهر نیز بخشی از اقدامات فرهنگی است که در سطح شهر صورت گرفته است.

وی با تاکید بر لزوم توجه به مدیریت یکپارچه شهری، اظهار داشت: همواره در تلاشیم تعامل و همراهی با ادارات مخنلف شهر در دستور کار قرار داشته باشد.
شهردار فومن با اشاره به وجود ۱۵ درصد بافت فرسوده در شهر، به تلاش برای بازسازی این بافت در آینده نزدیک خبر داد.

حسین غلام نیا فومنی در پایان سخنانش با بیان اینکه شهرداری فومن یک سازمان غیر دولتی و غیر سیاسی است، تصریح کرد: مجموعه شهرداری با هیچ گروهی عهد و پیمان نبسته و تمام فکر و ذهن خود را مشغول آبادانی شهر خود کرده است.

حسین غلام نیا فومنی فعالیت خود را از اداره کل بازرگانی گیلان شروع کرد و پس از مدتی در سفارت جمهوری اسلامی ایران در کنسولگری مونیخ مشغول به کار شد. وی پس از بازگشت از آلمان، کار خود را در دانشگاه علوم پزشکی آغاز کرد و سال گذشته از سوی اعضای شورای اسلامی شهر فومن به عنوان شهردار انتخاب شد.

true
false
false
true

false