مجمع انتخاباتی ریاست هیات بسکتبال استان گیلان برگزار شد
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

روی خط اخبار

true
    امروز  شنبه - ۱۴ تیر - ۱۳۹۹  
true
true
مجمع انتخاباتی ریاست هیات بسکتبال استان گیلان برگزار شد

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی گیل سداد؛مجمع انتخاباتی ریاست هیات بسکتبال استان گیلان با حضور رامین طباطبایی رئیس فدراسیون بسکتبال در رشت برگزار و در نهایت محمد رفیعی سرپرست این هیات به عنوان رئیس جدید هیات بسکتبال گیلان انتخاب شد.

در جریان این انتخابات در سالن کنفرانس پایگاه قهرمانی مجموعه ورزشی شهید عضدی رشت، محمد رفیعی هر ۱۶ آرای ماخوذه را کسب و به مدت چهار سال به عنوان رئیس هیات بسکتبال گیلان منصوب شد و محی الدین رجبی دیگر کاندیدای احراز پست ریاست هیات بسکنبال گیلان نیز در جریان این انتخابات رایی کسب نکرد.

محمد رفیعی که به عنوان رئیس جدید هیات بسکتبال استان گیلان انتخاب شده، پیش از این به مدت دو سال و نیم به عنوان سرپرست این هیات در گیلان فعالیت داشت.

مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان گیلان در جریان این انتخابات گفت: خوشبختانه رضایت مندی در جامعه بسکتبال استان گبلان وجود دارد و همدلی خوبی را در این هیات شاهد هستیم که این امر موجب شده تا این رشته رشد خوبی را داشته باشد.

مریم بخشی افزود: گروه های خوبی توسط سرپرست در بخش های مختلف در این هیات فعالیت دارند و باید این روند رو به رشد ادامه یابد تا بیش از پیش شاهد موفقیت رشته بسکتبال در استان گیلان باشیم که در این راستا باید همه کمک کنند تا جایگاه بسکتبال گیلان در سطح کشور ارتقاء یابد.

در مجمع انتخابات ریاست هیات بسکتبال استان گیلان، رامین طباطبایی رئیس فدراسیون، مریم بخشی مدیرکل اداره ورزش و جوانان گیلان، ابوالفضل صادقی معاون توسعه اداره وزش این استان و اعضای مجمع عمومی هیات بسکتبال گیلان حضور داشتند.

true
true
false
true

false