لزوم تقویت فضای همدلی در بین مردم و مسئولان
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

روی خط اخبار

true
    امروز  یکشنبه - ۵ بهمن - ۱۳۹۹  
true
true
لزوم تقویت فضای همدلی در بین مردم و مسئولان

به گزارش پایگاه خبریتحلیلی گیل سداد؛ محمد (سارنگحسن پور در این مراسم که با حضور مدیرکل سیاسی، امنیتی،انتخابات استانداری گیلان برگزار شد، اظهار داشت: شفت دیار عالمان و فرهیختگان بزرگی بوده است که برای کیان این مملکت درعرصه های علمی، دینی، فرهنگی و ورزشی افتخار آفرینی های بسیاری داشته اند اما علیرغم این پیشینه کهن و سرمایه های انسانی وذخایر طبیعی کماکان جزء شهرستان های کمتر توسعه یافته در کشور محسوب می شود.

وی با بیان اینکه، دولت به منظور جبران عقب ماندگی های شهرستان، طی سال های اخیر توجه ویژه ای به این شهرستان داشته واعتبارات ویژه ای برای توسعه شهرستان منظور شده است، خاطرنشان کرد: تمام توان خود را برای جذب حداکثری اعتبارات مذکور به کارمی بندیم.

سرپرست فرمانداری شفت در بخش دیگری از سخنانش، ضمن تاکید بر لزوم تقویت فضای تعامل و همدلی در بین آحاد مردم و مسئولانشهرستان، تصریح کرد: مشی من در اداره امور شهرستان، بهره گیری از ظرفیت عموم مردم و مسئولان شهرستان در جهت توسعه همهجانبه شهرستان است و در این خصوص از هیچ کوششی دریغ نمی کنم.

حسن‌ پور جلب رضایتمندی مردم را مهم‌ترین اولویت خود برشمرد و تصریح کرد: حرف اول و آخر من، تا زمانی که در این جایگاه حضوردارم همین است. وی در پایان از زحمات فرماندار سابق شهرستان قدردانی کرد.

true
true
false
true

false