قدردانی فرماندار شهرستان رشت از حضور مردم در راهپیمایی 13 آبان
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

روی خط اخبار

true
    امروز  چهارشنبه - ۷ خرداد - ۱۳۹۹  
true
true
قدردانی فرماندار شهرستان رشت از حضور مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان

به گزارش پایگاه خبری_تحلیلی گیل سداد؛ متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم ​

 حمد و سپاس خداوند متعال را که بار دیگر، توفیق شرکت در راهپیمایی روز ۱۳ آبان را شامل حال مردم شریف و همیشه در صحنه شهرستان رشت گردانید که به فضل الهی بار دیگر با خلق حماسه ای بزرگ در این روز ، برگ زرین دیگری در لوح انقلاب خلق نموده و لرزه بر اندام استکبار افکندند.

قشرهای مختلف مردم مومن، انقلابی و ولایت مدار شهرستان رشت در یوم الله ۱۳ آبان هم صدا با مردم همیشه در صحنه اقصی نقاط کشور، انزجار خود را از استکبار جهانی و سیاست های خصمانه دولت آمریکا به نمایش گذاشتند.
 بی شک شرکت کنندگان در راهپیمایی یوم ا..  سیزدهم آبان ماه، وحدت، اتحاد، وفاق و یکپارچگی ملی حول منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) را ضامن تداوم انقلاب اسلامی و آرمانهای بلند نظام مقدس و پیشرفت کشور وعامل شکست و ناکامی سناریوهای شیطانی دشمنان انقلاب دانسته و هم دلی، انسجام و وحدت را به عنوان راهبرد عزت و پیشرفت انتخاب نموده اند.

 اینجانب به سهم خویش، از حضور یکپارچه ی شما مردان و زنان در خلق راهپیمایی باشکوه ۱۳ آبان کمال تقدیر و تشکر را داشته و از درگاه خداوند منان اقتدار و عزت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و  سعادت شما مردم عزیز  را خواهانم.

میرشمس مومنی زاده

فرماندار شهرستان رشت

true
true
false
true

false