فراخوان جشنواره عکس سلفی من و کارم
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

روی خط اخبار

true
    امروز  سه شنبه - ۲۹ مرداد - ۱۳۹۸  
true
true
فراخوان جشنواره عکس سلفی من و کارم

به گزارش پایگاه خبری_تحلیلی گیل سداد؛ روابط عمومی تامین اجتماعی گیلان اعلام کرد: همه اقشار در سطوح مختلف سنی و تحصیلی که در یکی از واحد‌های صنعتی، تولیدی، صنفی کار می‌کنند و همچنین رانندگان، قالیبافان، صیادان، کارگران ساختمانی، رفتگران، نیرو‌های خدماتی شرکت‌ها و سازمان‌ها می‌توانند دراین جشنواره شرکت کنند.

عکس‌ها باید خویش انداز و با گوشی همراه گرفته شده باشد.
عکس‌هایی که با استفاده از مونوپاد، گرفته شده باشد هم به عنوان عکس سلفی پذیرفته می‌شود.
عکس‌ها باید در محل کار و دارای نشانه‌هایی از کار همانند لباس و ابزار کار باشد.
روابط عمومی تامین اجتماعی گیلان اعلام کرد عکس‌های منتخب برای استفاده در امور نمایشگاهی، تبلیغاتی، انتشاراتی و اطلاع رسانی برای برگزارکننده با رعایت حقوق معنوی صاحب اثر (درج نام عکاس) محفوظ است. 
علاقمندان برای شرکت جشنواره کشوری عکس سلفی کارگری با عنوان من و کارم تا پایان خرداد امسال فرصت دارند تا حداکثر سه قطعه عکس شماره گذاری شده را به همراه فایل word از اطلاعات شخصی شامل نام و نام خانوادگی، شماره تلفن، نشانی پستی، پست الکترونیک و ذکر موقعیت مکانی عکس، نوع و مدل گوشی را به آدرس پست الکترونیک photosclfi@tamin.ir ارسال کنند.
به صاحبان عکس اول لوح تقدیر، تندیس جشنواره و ۲ میلیون تومان وجه نقد، عکس دوم لوح تقدیر، یک و نیم میلیون تومان وجه نقد و به عکس سوم لوح تقدیر و یک میلیون تومان وجه اهدا می‌شود و به صاحبان ۱۰ عکس برتر نیز ۲۰۰ هزار تومان پرداخت خواهد شد.

true
true
false
true

false