. فاطمه جماعتی در مسابقات دوومیدانی بین المللی فجر سوم شد
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

روی خط اخبار

true
    امروز  دوشنبه - ۶ خرداد - ۱۳۹۸  
it is true
false
true
فاطمه جماعتی در مسابقات دوومیدانی بین المللی فجر سوم شد

به گزارش پایگاه خبری_تحلیلی گیل سداد؛ مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان استان گیلان اظهار داشت: این ورزشکار شایسته گیلانی در رقابت با حریفان خود در رشته پرش طول با ثبت رکورد پنج متر و ۳۲ سانتی متر در رده سنی بزرگسالان پس از دیگر ورزشکارانی از کشورمان به مقام سوم رسید .

سعید علیپور افزود: خوشبختانه فاطمه جماعتی در این دوره از رقابت ها خوش درخشید و سرانجام توانست به عنوان نماینده بانوان گیلان در رقابت های دو و میدانی داخل سالن بین المللی جام فجر صاحب گردن آویز برنز شود.
وی بیان کرد: مسابقات بین المللی دو و میدانی داخل سالن ۲۰۱۹ تهران با حضور ورزشکارانی از کشورهای ایران، عراق، افغانستان، عمان، سوریه، کویت، ترکیه و مالزی در مجموعه آفتاب انقلاب برگزار شد.
وی خاطرنشان کرد: بانوان شرکت کننده در این دوره از رقابت ها، در ماده های پرش طول، پرتاب وزنه، دوی ۶۰ متر بامانع، دوی ۸۰۰ متر، ۳ هزار متر و پرش ارتفاع با هم به رقابت پرداختند که در نهایت تیم ایران با کسب شش مدال طلا، هشت نقره و ۱۰ برنز در رده نخست جدول مدالی ایستاد، تیم‌ های ترکیه با کسب چهار نشان طلا و یک نشان نقره دوم و کشور هندوستان با کسب یک مدال طلا و دو مدال نقره در مکان‌ های دوم و سوم قرار گرفتند.

true
false
false
true

false