شور و هیجان جوانی همواره نقطه تاثیر در جریانات اجتماعی بوده است
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

روی خط اخبار

true
    امروز  چهارشنبه - ۳۰ بهمن - ۱۳۹۸  
true
true
شور و هیجان جوانی همواره نقطه تاثیر در جریانات اجتماعی بوده است

اختصاصی_گیل سداد؛ اسماعیل محمدی خواه در این نشست که با حضور اکثریت اعضاء شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی – شاخه گیلان در رشت برگزار شد، با تاکید بر لزوم حضور حداکثری اعضاء شورا در جلسات، یادآور شد: حزب کارگزاران قدمتی دیرینه دارد و انتظار می رود با قدرتی بیش از پیش به سوی اهداف متعالی پیش رویم.
دبیر حزب کارگزاران سازندگی – شاخه گیلان با بیان اینکه هیچ کس بی عیب و نقص نیست، بر ضرورت بهره گیری از تجربه بزرگان حزب به عنوان نقطه ی عطفی در راه رشد و تعالی فعالیت های حزبی تاکید و تصریح کرد: شور و هیجان جوانی همواره نقطه تاثیر در جریانات اجتماعی بوده و کارگزاران همواره در این مسیر پیش گام بوده است.
عبدالرضا بی آزار؛ رئیس حزب کارگزاران سازندگی – شاخه گیلان نیز در این نشست با تاکید بر لزوم حفظ همدلی و همگرایی بین اعضاء و تلاشی دسته جمعی برای پیشبرد اهداف، خاطرنشان کرد: همواره انتظارات از حزب کارگزاران بالا بوده است و ما نیز وظیفه داریم همچون همیشه برای تحقق این مهم تلاش کنیم.
وی با اشاره به اهمیت انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال جاری، بر ضرورت مشارکت حداکثری در انتخابات پیشرو تاکید کرد.
محمد زالفی؛ دبیر سابق حزب کارگزاران سازندگی – شاخه گیلان نیز در این نشست با اشاره به نقش تاثیرگذار حزب کارگزاران سازندگی در سپهر سیاسی کشور، خاطرنشان کرد: همواره در بزنگاه های تاریخ پس از انقلاب اسلامی شاهد حضور موثر و مقوی حزب کارگزاران سازندگی بوده ایم.
وی تصریح کرد: رفتار و عملکرد ما باید در شأن نام و قدمت حزب کارگزاران باشد.
زالفی در پایان سخنانش با اشاره به اینکه در طول زندگی خدمتی خود مسئولیتی نپذیرفتم مگر آنکه تمام توان و انرژی خود را برای آن امر مصروف کنم، بیان کرد: امید دارم در مسیر حفظ شأن و جایگاه حزب کارگزاران، تلاشی مستمر و دسته جمعی داشته باشیم.
گفتنی است؛ نازنین اسماعیل پور، غلامحسین بخشی، پریسا پرشاد، آرمان پورقربانی، کامیار چایچی، اسامه حسنی پور، فرزانه زیوری، ایمان ظلمتی، فهیمه فتحی، میرحسین مومنی زاده، امین مهرآور، سیدمسلم موسوی و امیر ولی زاده از دیگر اعضاء شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی – شاخه گیلان حاضر در این جلسه بودند.

true
true
false
true

false