. شهرستان تالش در تولید ماهیان خاویاری رتبه اول را درکشور به خود اختصاص داده است
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

روی خط اخبار

true
    امروز  چهارشنبه - ۱ خرداد - ۱۳۹۸  
it is true
false
true
شهرستان تالش در تولید ماهیان خاویاری رتبه اول را درکشور به خود اختصاص داده است

به گزارش پایگاه خبری_تحلیلی گیل سداد؛ فرماندار تالش در جلسه سرمایه گذاری شهرستان گفت : دولت یازدهم در زمام امور را بدست گرفت که کشور در یک شرایط ویژه ای قرار داشت وسعی دولت براین بود که آرام سازی در روابط بین الملل و سیاست خارجی را برگرداند لذا توانست با ایجاد آرامش در روابط بین الملل فضای مناسبی جهت رونق اقتصاد و تولید را مهیا کند .

وی افزود : با سیاست دولت تدبیر و امید در بحث اشتغال و تولید با راه اندازی سیستم طرح کارا و ثبت نام متقاضیان در این سیستم شهرستان تالش توانست ۷۵ میلیارد تومان از اعتبارات استانی را جذب نماید .

مهدوی ادامه داد : بحث بوم گردی یکی از موضوعات مهم استان است و در حال حاضرقریب بر ۲۰ میلیارد تومان از کل توسط بانک های عامل به متقاضیان پرداخت شده است .

فرماندار تالش عنوان کرد : در شهرستان تالش سرمایه گذاری های خوبی صورت گرفته که از مهمترین این سرمایه گذاری ها می توان به پروژه های آبزی پروری اشاره کرد که در بحث آبزی پروری رتبه دوم در سطح استان و در تولید ماهیان خاویاری رتبه اول را در سطح کشور دارا می باشد و همچنین شهرستان تالش با وجود پرورش ۳۶ هزار راًس دام و طیور توانسته رتبه اول در سطح استان را کسب نماید .

مهدوی گفت : شهرستان تالش با توجه به اینکه در تولید کیوی رتبه اول استان و در تولید برنج مقام پنجم را درا می باشد خوشبختانه از نظر وضعیت کشاورزی ، در شرایط مطلوبی نسبی به سر می برد.

فرماندار تالش در ادامه گفت : با توجه به اینکه صنعت پالت سازی تالش از نظر گستردگی ، مقام اول کشوری را به خود اختصاص داده ، در آینده ای نزدیک به دنبال ایجاد شهرک صنعت پالت سازی در شهرستان تالش هستیم .

true
false
false
true

false