. شهردار منتخب رشت هفته آینده معرفی می شود
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

روی خط اخبار

true
    امروز  یکشنبه - ۲۶ خرداد - ۱۳۹۸  
it is true
false
true
شهردار منتخب رشت هفته آینده معرفی می شود

به گزارش پایگاه خبری_تحلیلی گیل سداد؛ سخنگوی شورای اسلامی کلانشهر رشت بیان کرد: شهردار رشت دوشنبه هفته آینده در جلسه علنی شورای اسلامی از بین گزینه های تصدی پست شهرداری رشت انتخاب می شود.
فاطمه شیرزاد خاطر نشان کرد: نامزدهای پست شهرداری رشت تا پایان ساعت اداری پنجشنبه هفته جاری برنامه های خود را به دبیرخانه شورا ارسال می کنند که پس از بررسی برنامه های نامزدها، شهردار انتخاب می شود.
وی با یادآوری اینکه اعضای شورای اسلامی در سه مرحله نسبت به انتخاب شهردار اقدام کرده اما به نتیجه نرسید، اظهار داشت: تمام تلاشمان را برای انتخاب بهترین گزینه برای تصدی پست شهرداری رشت به کار می گیریم.
مسعود نصرتی قزوینی نژاد آخرین شهردار کلانشهر رشت که با انتخاب اعضای شورای دوره پنجم، با شعار رشت به سوی شکوفایی به عنوان شهردار رشت سکان مدیریت شهری این کلانشهر را به دست گرفته بود، سی ام تیرماه سال گذشته پس از ۱۰ ماه استعفایش را به رئیس شورا تقدیم کرد.
پس از این؛ حامد عبداللهی (از اعضای شورای رشت) به عنوان شهردار منتخب از سوی اعضای شورا انتخاب شد که وزارت کشور او را برای تصدی پست شهرداری تایید نکرد. حجت جذب دیگر عضو شورای اسلامی این کلانشهر به عنوان شهردار منتخب برگزیده شد که صلاحیت او نیز به دلیل نداشتن ۹ سال سابقه مدیریت میانی احراز نشد.
چهارم اسفندماه سال گذشته نیز حسین علیقلی زاده با ۱۱ رای اعضای شورا ، به عنوان شهردار منتخب این کلانشهر انتخاب شد که صلاحیتش برای تصدی پست شهرداری رشت از سوی وزارت کشور تایید نشده است.
از مردادماه سال گذشته تاکنون، علی بهارمست به عنوان سرپرست شهرداری این کلانشهر مشغول فعالیت است.

true
برچسب ها : ,
false
false
true

false