. شهرداری بدون حکم قضایی موظف به برخورد با ساخت و سازهای غیر مجاز است
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

روی خط اخبار

true
    امروز  پنج شنبه - ۲ خرداد - ۱۳۹۸  
it is true
false
true
شهرداری بدون حکم قضایی موظف به برخورد با ساخت و سازهای غیر مجاز است

به گزارش پایگاه خبری_تحلیلی گیل سداد؛ فرماندار شهرستان رشت با حضور در دفتر خبرگزاری ایلنا در گیلان ضمن بازدید از بخش های مختلف خبری و دیدار صمیمی با دبیران و خبرنگاران این خبرگزاری به تشریح عملکرد خود در ماه های گذشته پرداخت.

دکتر میرشمس مومنی زاده افزود: شهرستان رشت دارای پیشینه فرهنگی غنی‌ای است، اما این شهرستان نیاز به عمران و بهسازی بیشتری دارد که با کمک و همیاری مسئولین استان از جمله استاندار گیلان در تلاش هستیم تا این مهم عملیاتی شود.

وی با بیان اینکه طرح‌ها باید بصورت زیربنایی انجام شود، افزود: برای مثال لایروبی رودخانه های گوهر رود و زرجوب و سایت زباله سراوان و همچنین تامین آب شرب روستایی نیز از برنامه های در دست اجرا است.

فرماندار رشت هرگونه ساخت و ساز بدون پروانه ساخت و مجوز را تخلف اعلام و تاکید کرد: شهرداری باید از ساخت و ساز چنین پروژه هایی جلوگیری کند.

مومنی زاده خاطرنشان کرد: واحد تخلفات ساختمانی و یا پلیس ساختمان شهرداری جهت جلوگیری از روند این ساخت و سازها و حتی ورود به داخل ساختمان نیاز به حکم قضایی و مامور پلیس نداشته و خود می‌تواند اقدام کند.
 
وی با بیان اینکه در حال حاضر شهرداری رشت بدون شهردار بوده و مشکلات این چنینی دامن شهر را گرفته است، افزود: امیدوارم هرچه سریعتر شهردار رشت انتخاب شود تا بتوانیم پیگیری بهتری را در جهت مطالبه عمومی از شهردار داشته باشیم.

true
false
false
true

false