شایسته است هرزمان غفلتی کردیم مستقیما از مردم عذرخواهی کنیم ‌و چنانچه عهدی بر زبان جاری کردیم، برای تحقق آن لحظه ای آرام ننشینیم+گزارش تصویری
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

روی خط اخبار

true
    امروز  شنبه - ۱۱ تیر - ۱۴۰۱  
true
true
شایسته است هرزمان غفلتی کردیم مستقیما از مردم عذرخواهی کنیم ‌و چنانچه عهدی بر زبان جاری کردیم، برای تحقق آن لحظه ای آرام ننشینیم+گزارش تصویری

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی گیل سداد؛ علی فتح اللهی در حاشیه این بازدید که عصر امروز ‌و با حضور معاونان وی و مدیر روابط عمومی فرمانداری شهرستان و جمعی از تیم تحریریه پایگاه خبری تحلیلی گیل سداد و هفته نامه سداد در محل دفتر این رسانه صورت گرفت، اظهار داشت: نقش رسانه به عنوان یک نهاد مردمی، بسیار حائز اهمیت است و اینکه بتوان از این نقش هرچه بیشتر و بهتر در مسیر توسعه و پیشرفت جامعه بهره گرفت، مستلزم دقت نظر و توجه مسئولان است.

وی هفته بزرگداشت مقام خبرنگار را فرصتی مغتنم برای تقدیر از تلاشگران عرصه آگاهی بخشی و اطلاع رسانی به جامعه قلمداد و خاطرنشان کرد: هیچ چیز نباید مانع از تقدیری شایسته از این عزیزان شود و بر خود وظیفه می دانم مراتب قدردانی خود از اصحاب رسانه را به هر نحو ممکن به حضورشان برسانم.

نماینده دولت در شهرستان رشت، با اشاره به سبقه دیرینه رسانه های مکتوب در سال های دور و تاثیر آن بر روند پیشبرد اهداف ملل مختلف، اظهار کرد: امروزه با پیشرفت تکنولوژی و توسعه ابزار اطلاع رسانی، وارد فاز جدیدی از این عرصه شده ایم و پیدایش فضای سایبری نمود عینی آن است که نمی توان از تاثیر شگرف این مهم غافل ماند.

فتح اللهی با تصریح بر لزوم هماهنگی مدیران و مسئولان امر با این پدیده ی مهم، بر ضرورت بهره گیری صحیح از این تکنولوژی برای تحقق اهداف توسعه محور در جامعه تاکید کرد.

وی در ادامه سخنانش با اشاره به نقش مهم رسانه در جامعه و ارتباط تنگاتنگ مردم با فعالان این حوزه تصریح کرد: در شرایط کنونی که مردم به لحاظ معیشت در مضیقه اند، از مسئولان انتظار گشایش اقتصادی دارند و در این بین رسانه می تواند با تبیین عملکرد مسئولان و ارائه تحلیل درست از وضع موجود جامعه، نقشی سازنده ایفا کند و می طلبد مسئولان این نقش مهم را به درستی بپذیرند.

فرماندار رشت با بیان اینکه مسئولان و اصحاب رسانه می توانند مکمل و مقوی باشند، تصریح کرد: هیچ انسانی بی عیب و نقص نیست و مسئولان نیز طبعا در برخی موارد دچار اشتباه می شوند و در این بین انعکاس نظرات و انتقادت مردم از سوی رسانه ها که چشم بینای جامعه هستند، می تواند از بروز بسیاری از اشتباهات جلوگیری کرده و یاری رسان باشد.

وی اضافه کرد: هنر یک مدیر در بهره گیری از تمام ظرفیت های موجود در جامعه و پذیرش انتقادات و پیشنهادات صاحبان نظر و قلم برای بهبود شرایط جامعه است و طبعا برآیند این ارتباط بایستی منجر به تامین نظر مردم و خیر و صلاح آنان باشد.

علی فتح اللهی با بیان اینکه مردم ولی نعمت ما هستند، اظهار داشت: مردم رشت در برهه های مختلف وفاداری خود به خاک وطن را ثابت کرده اند، همواره در شرایط سخت همراه و همگام با مسئولان بوده اند و امروز نیز در این شرایط سخت اقتصادی کشور صبوری پیشه کرده اند و این موضوع وظیفه مدیران و دست اندرکاران را سنگین تر می کند.

وی افزود: هدف اصلی دولت و نظام جلب رضایت مردم و حفظ امید و اعتماد در بین آحاد مردم است و می بایست با تلاشی متعهدانه، به نحوی عمل کنیم که خدشه ای به این اعتماد و امید وارد نشود و در این خصوص اصحاب رسانه نقشی اساسی ایفا می کنند.

نماینده عالی دولت در مرکز استان گیلان، در پایان سخنانش با تاکید بر لزوم وفای به عهد مسئولان در طول دوره خدمتی شان، تصریح کرد: مسئولیت امانتی ست که مدتی محدود در اختیار داریم؛ مردم ناظر بر عملکرد ما هستند و زیبنده نیست عهدی بر زبان جاری کنیم که از توان ما خارج است؛ شایسته است هرزمان غفلتی کردیم مستقیما از مردم عذرخواهی کنیم ‌و چنانچه عهدی بر زبان جاری کردیم، برای تحقق آن لحظه ای آرام ننشینیم.

true
true
false
true

false