. سیدجلال با شماره 10 به دنبال هفتمین قهرمانی!
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

روی خط اخبار

true
    امروز  چهارشنبه - ۱ خرداد - ۱۳۹۸  
it is true
false
true
سیدجلال با شماره ۱۰ به دنبال هفتمین قهرمانی!

به گزارش پایگاه خبری_تحلیلی گیل سداد؛ حسینی یکی از با ثبات ترین بازیکنان تاریخ فوتبال ایران بوده که حالا عنوان پرافتخارترین فوتبالیست را هم یدک می کشد و امیدوار است رکورد خود را بهبود ببخشد و کاری کند که تا سال های سال، این عنوان را در اختیار داشته باشد. او اولین بار در لیگ ششم با سایپا قهرمان لیگ شد، سپس در لیگ های نهم، دهم و یازدهم با سپاهان این عنوان را کسب کرد و بعد نوبت به قهرمانی با پرسپولیس رسید.

کاپیتان سرخ ها در دوره دوم حضورش در این تیم موفق شد ۲ بار جام قهرمانی لیگ برتر را بر بالای سر ببرد که در هر دو، نقش پررنگی در موفقیت تیمش داشت. البته سیدجلال به جز ۶ قهرمانی لیگ، ۲ قهرمانی سوپرجام، یک نایب قهرمانی آسیا و جام حذفی را هم در ویترین افتخارات می بیند. او همچنین ۶ بار برترین مدافع سال فوتبال ایران شده است.

او در اولین تمرین پرسپولیس پس از کسب عنوان نایب قهرمانی لیگ قهرمانان، با سویشرت شماره ۱۰ که به مهدی شریفی اختصاص دارد تمرین کرد و در ۳۶ سالگی خیز بلندی برای کسب قهرمانی هفتم در لیگ و هت تریک با پرسپولیس برداشته است. حسینی ۳۶ ساله نشان داده که سن و سال در عملکردش تاثیر خیلی زیادی ندارد و حالا همگام با جوان تر ها در تمرین سرخ ها حضور دارد.

حسینی یک بار با سپاهان موفق شد سه سال پی در پی قهرمان لیگ شود و حالا اگر بتواند در لیگ هجدهم با پرسپولیس قهرمانی را به ارمغان بیاورد، بار دیگر به آن رکورد تاریخی دست خواهد یافت.

true
false
false
true

false