. زنگ انقلاب در مدرسه آذر بهنیا رشت نواخته شد
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

روی خط اخبار

true
    امروز  دوشنبه - ۶ خرداد - ۱۳۹۸  
it is true
false
true
زنگ انقلاب در مدرسه آذر بهنیا رشت نواخته شد

به گزارش پایگاه خبری_تحلیلی گیل سداد؛ مراسم نمادین و مرکزی این برنامه در آموزشگاه «آذر بهنیا» شهر رشت با حضور استاندار گیلان، فرماندار شهرستان رشت و مدیران استانی و شهرستانی با نواختن«زنگ انقلاب» توسط سالاری، استاندار گیلان برگزار شد و دانش آموزان ضمن گرفتن جشن آغاز دهه فجر چهلمین سال انقلاب، با آرمان های شهدا، انقلاب، نظام و رهبر بزرگوار انقلاب، تجدید میثاق کردند.

استاندار گیلان در این مراسم با تبریک چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ، اظهار داشت: دانش آموزان آینده سازان کشور هستند و این نسل در آینده وظیفه خطیر اداره کشور را بر عهده دارند.

سالاری اقدامات صورت گرفته از سوی آموزش و پرورش در سال های اخیر را اساسی و مثبت ارزیابی کرد و افزود: با این حال، کارهای باقی مانده ای وجود دارد که باید بیشتر مورد تمرکز قرار گیرد.

وی آموزش مهارت های اجتماعی را بسیار حائز اهمیت دانست و گفت: ارائه آموزش های شغلی و حرفه ای از دیگر مواردی است که باید با جدیت بیشتر در مدارس دنبال شود تا در آینده نسلی موثرتر، توانمندتر و ماهرتر داشته باشیم.

نماینده عالی دولت در گیلان با یادآوری این نکته که دانش آموزان نقش جدی در پیروزی انقلاب اسلامی داشتند، عنوان کرد: امروز نیز دانش آموزان در بهبود امور جامعه ، استمرار مسیر انقلاب و تحقق اهداف انقلاب اسلامی نقشی تاثیرگذار و قابل توجه دارند.

سالاری با بیان اینکه نقش حساس آموزش و پرورش و دانش آموزان باید مورد توجه مسئولین قرار بگیرد، افزود: باید این نسل را طوری تربیت کرد که اداره امور کشور در آینده به بهترین نحو انجام شود.

 

true
false
false
true

false