. رئیس جمهوری وارد گیلان شد
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

روی خط اخبار

true
    امروز  پنج شنبه - ۲ خرداد - ۱۳۹۸  
it is true
false
true
رئیس جمهوری وارد گیلان شد

به گزارش پایگاه خبری_تحلیلی گیل سداد؛ رئیس جمهوری در بدو ورود به گیلان در فرودگاه سردارجنگل رشت مورد استقبال استاندار، نماینده ولی فقیه، نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی،فرماندار رشت و دیگر مسئولان استانی قرار گرفت.
حجت الاسلام روحانی امروز و فردا (پنجشنبه) میهمان گیلانی هاست و نخستین برنامه دکتر روحانی حضور در جمع مردم استان و سخنرانی در ورزشگاه شهر لاهیجان است.
افتتاح رسمی راه آهن قزوین – رشت ، آغاز عملیات اجرایی تکمیل هشت کیلومتر باقی مانده آزادراه قزوین -رشت در محدوده منجیل شهرستان رودبار و نشست توسعه استان از برنامه های امروز سفر رئیس جمهوری اعلام شده است.
حجت الاسلام روحانی صبح فردا در شورای اداری استان حضور می یابد و پس از آن؛ در نشست خبری با اصحاب رسانه روند پیشرفت و توسعه گیلان و مصوبات را اعلام می کند.
در جریان سفر دو روزه رئیس جمهوری به گیلان، ۵۱ پروژه افتتاح و عملیات اجرایی پنج پروژه نیز آغاز می شود؛ در مجموع برای ۵۶ پروژه یادشده، چهار هزار میلیارد تومان اعتبار هزینه و در نظر گرفته شده است.
مهمترین پروژه افتتاحی، بهره برداری رسمی از خط آهن قزوین – رشت با یک هزار و ۸۵۰ میلیارد تومان اعتبار هزینه شده و مهمترین طرحی که امروز عملیات اجرایی آن آغاز می شود، هشت کیلومتر باقی مانده آزادراه قزوین – رشت در محدوده رودبار با اعتبار اولیه ۴۰۰ میلیارد تومان است.
حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهوری در اواخر فروردین ماه سال ۹۴ در پانزدهمین سفر استانی خود و نیز اوایل فروردین ماه سال ۹۶ برای بهره برداری از چندین پروژه مهم عمرانی و صنعتی به گیلان سفر کرده بود.

true
false
false
true

false