دکتر نجفی موفقیت های چشمگیری داشتند / دولت برنامه های زیادی برای توسعه گیلان دارد / استاندار جدید باید طرح های نیمه تمام را به اتمام برساند / دکتر سالاری از استانداران موفق دولت است
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

روی خط اخبار

true
    امروز  یکشنبه - ۸ خرداد - ۱۴۰۱  
true
true
دکتر نجفی موفقیت های چشمگیری داشتند / دولت برنامه های زیادی برای توسعه گیلان دارد / استاندار جدید باید طرح های نیمه تمام را به اتمام برساند / دکتر سالاری از استانداران موفق دولت است

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گیل سداد؛ دکتر عبدالرضا رحمانی فضلی؛ وزیر کشور در جریان سفر به استان گیلان با حضور در بیت نماینده ولی فقیه در این استان ضمن دیدار با آیت ا… زین العابدین قربانی و ابلاغ  سلام رئیس جمهوری به ایشان افزود: همواره راهنمایی ها و پشتیبانی شما از استاندار راهگشا بوده است و از همکاری ها حمایت ها و پشتیبانی جنابعالی از دولت و شخص دکتر روحانی و استاندار گیلان در طول این چهار سال تشکر دارم.

وزیر کشور در ادامه افزود: در دوره جدید و در دولت دوازدهم تصمیم بر آن شده که جابجایی هایی در سطح استانداران داشته باشیم به گونه ای که با این تغییرات امکان انتقال تجربیات استانداران در مناطق مختلف فراهم شده و موجب گردش مدیریت و انتقال این تجربیات شود تا استانداران در محیط های مختلف بتوانند ایفای نقش بهتری داشته باشند.

دکتر رحمانى فضلى با بیان اینکه تغییر استانداران بر اساس ارزیابی عملکرد چهار ساله آنها انجام می گیرد، خاطرنشان کرد: قصد داریم از تجربیات این دوستان در دیگر استانها به منظور بهبود وضعیت استانها بهره مند شویم.

وی گفت: آقای دکتر نجفی استاندار سابق این استان نیز موفقیت های چشمگیری داشتند که این موفقیت ها در وهله اول به دلیل توانمندی های ایشان و در وهله دوم داشتن همکاری های بسیار خوب در سطح استان تحت راهنمایی های جنابعالی بوده است.

وزیر کشور اظهار داشت: اگر همراهی و همکاری نباشد، نمی توانیم حرکت موفقی داشته باشیم که خوشبختانه استان گیلان در این زمینه نمونه بوده است.

وى با بیان اینکه آقای دکتر نجفی در ادامه فعالیت های خود به استان البرز رفته اند و در آنجا به عنوان استاندار به مردم خدمت خواهند کرد، گفت: استان البرز از نظر ابعاد سیاسی، فرهنگی و اجتماعی و … با استان تهران به صورت یکپارچه است و حضور ایشان در البرز را به نحوی ارتقا می دانیم و امیدواریم با توجه به کارنامه موفقی که در گیلان داشتند در استان البرز هم به موفقیت های بزرگی دست یابند.

وزیر کشور با اشاره به حضور دکتر سالاری در سمت استانداری گیلان تصریح کرد: آقای دکتر سالاری از استانداران موفق ما در دولت یازدهم بوده است.

وی افزود: ایشان اقدامات بسیار خوبی در حوزه اقتصاد مقاومتی، سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و ایجاد همکاری ها و هماهنگی ها در استان داشتند که ان شاءالله امیدواریم در این استان نیز به موفقیت های زیادی دست یابند.

دکتر رحمانى فضلى بیان کرد: دولت برای توسعه این استان برنامه های بسیار زیادی دارد همچنین طرح و پروژه های زیادی در دوره آقای دکتر نجفی دراین استان آغاز شده که باید آقای دکتر سالاری آنها را به پایان برساند و همچنین باید طرح ها و پروژهای جدید را آغاز کند و انجام دهد و برای مردم به یادگار بگذارد.

 

نماینده ولی فقیه در گیلان تاکید کرد:

لزوم بکارگیری نیروهای بومی توسط استاندار جدید گیلان

در ادامه این نشست صمیمی، نماینده ولی فقیه در گیلان اظهار کرد: دکتر سالاری در انتصابات خود از نیروهای بومی استفاده کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گیل سداد؛ آیت ا… زین‌العابدین قربانی در مراسم تودیع دکتر محمدعلی نجفی و معارفه دکتر مصطفی سالاری استاندار جدید گیلان در بیت ایشان با خیر مقدم به عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور و همراهان او اظهار کرد: به آقای رحمانی فضلی از زمان همکاری با علی لاریجانی که مسؤولیت صدا و سیما را به عهده داشت، ارادت دارم.

وی ادامه داد: بارها از رحمانی فضلی به عنوان مدیری خدوم، دانا و عاقل یاد کردم و مدیریت او را در کشور رصد می‌کنم.

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری متذکر شد: از اینکه دکتر محمدعلی نجفی به استان دیگر می‌رود، دلخور هستیم زیرا همکاری بسیار نزدیکی در عرصه‌های مختلف با همدیگر داشتیم.

آیت‌ا… قربانی با بیان اینکه صلاح ملک خویش را خسروان دانند، تصریح کرد: از اینکه صلاح دانستید دکتر سالاری به عنوان استاندار به گیلان بیاید، تصمیم با شماست اما باید به‌کارگیری فرزندان فرهیخته استان گیلان مدنظر باشد.

وی به واگذاری منصب‌ها به نیروها با غوغاسالاری در مناطق دیگر کشور اشاره کرد و گفت: فرزندان گیلان به خاطر مصالح اسلام، انقلاب و نجابتی که دارند از غوغاسالاری پرهیز می‌کنند.

امام جمعه رشت با اشاره به عضویت ۲۰ هزار نفر مهندس در سازمان نظام مهندسی گیلان، بیان کرد: تعداد ۱۲ هزار نفر مهندس عمران داریم و آنها را می‌توان در بخش‌های مختلف به‌کارگیری کرد.

آیت‌ا… قربانی به انتصاب دکتر سالاری به عنوان استاندار غیر بومی در گیلان اشاره کرد و متذکر شد: اگر صلاح شما در انتخاب استاندار غیر بومی است ما حرفی نمی‌زنیم اما نیروهای توانمند استان به‌کارگیری شوند.

نماینده ولی فقیه در گیلان با توصیه به دکتر سالاری استاندار جدید، اظهار کرد: دکتر سالاری همراهان خود را به صورت اتوبوسی از جاهای دیگر نیاورد و از نیروهای بومی استفاده کند.

وی با بیان اینکه نمایندگان مردم گیلان در مجلس شورای اسلامی توانمند هستند، تصریح کرد: نمایندگان استان برای حفظ مصالح انقلاب از برخی امور صرف نظر می‌کنند.

در مراسم مذکور، آیت‌ا… قربانی کتاب «منشور حکومت‌داری» از تألیفات خود را به وزیر کشور، استاندار قبلی و جدید گیلان اهدا کرد.

 

true
true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false