دکتر محمد عدالت طلب - زالو و زیبایی پوست
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

روی خط اخبار

true
    امروز  چهارشنبه - ۲۴ مهر - ۱۳۹۸  
true
true
دکتر محمد عدالت طلب – زالو و زیبایی پوست

گیل سداد؛ زالو درمانی در بخش زیبایی چنان رشد کرده و مورد توجه است که قطعا در جهان رشته ای به نام زیبایی پوست با زالو ، تأسیس خواهد شد .
چون اثرات معجزه گر این موجود خونخوار ، در رفع جوش ها (آکنه) ، لک و چروک اثبات شده و یکی از بهترین داروهای شفاف کننده ی پوست است .
زالو علاوه بر اینکه بیماری های پوستی مثل : اگزما ، قارچ ، آلوپسی ها و ….. را درمان می کند . نقش بسیار مهمی در زیبایی پوست دارد .
هر نوع تیرگی در پوست از نظر طب طبیعی و سنتی به دلیل افزایش سودا و صفرای است و یا به عبارت عامیانه تر ناشی از کثیفی خون است .
زالو درمانی باعث دفع خون کثیف و یا همان سودا می شود ، که این کار بوسیله نقش خونخواری زالو انجام می شود .
بزاق زالو با افزایش جریان خون در سطح پوست که بهترین غذای پوست است ، باعث شفافیت و زیبایی پوست می شود که این کار بوسیله بزاق زالو انجام می گیرد .
زالو با کمک بزاق خود در درمانً جوش صورت علاوه بر انجام وظایفی که گفته شد نقش ضد التهابی و ضد باکتریائی دارد و هر نقطه از بدن که آکنه داشته باشد بوسیله ی زالو براحتی درمان می شود .
چون زیبائی پوست کار حساس و مهمی است ، پزشک زالو درمانگر هم ، باید حساسیت ویژه ای در کار خود نشان دهد ، نخست آنکه زالوهای ریزتر را برای پوست انتخاب کند ، هر چه زالو ریزتر و تعداد آن بیشتر باشد ، شفافیت پوست بیشتر و بهتر می شود و از طرفی دغدغه ی بجای ماندن محل گزش ، از بین می رود .
زالو نه تنها زنده اش برای زیبائی پوست مفید است بلکه از مرده ی زالو هم در تهیه مواد آرایشی استفاده می شود ، یعنی جسم بی جان زالو هم به برای حفظ۰ زیبائی پوست ارزشمند است ، در سراسر جهان محصولات آرایشی زیادی از زالو ساخته می شود .

🌐نکاتی جالب پیرامون زالو

ھر زالو ۵ الی ۳۰ سی سی خون می مکد.

زالو قلب نداشته و تنها رگهای منتشر در سراسر بدن دارد.

زالو مغز نداشته و ۳۲ گانگلیون و طناب عصبی دارد.

ریه نداشته وتنفس پوستی دارد .

سه آرواره به شکل Y دارد که روی هر آرواره حدود ۱۰۰ دندان وجود دارد.!

در لوله گوارش زالو آنزیمهای بیوشیمیایی وجود دارد که هر نو میکرو ارگانیسم اعم از باکتری و ویروس و یا میکروب و تک یاخته ای را حداکثر ظرف نیم ساعت مضمحل نموده و از بین می برد.

پس از خونخواری ۲ الی ۱۰ برابر افزایش حجم پیدا می کند.

 

true
true
false
true

false