دولت از سوی برخی نمایندگان خود نیز در مظلومیت بسر می برد
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

روی خط اخبار

true
    امروز  چهارشنبه - ۷ خرداد - ۱۳۹۹  
true
true
دولت از سوی برخی نمایندگان خود نیز در مظلومیت بسر می برد

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گیل سداد؛ سیداسماعیل میرغضنفری در مراسم تجلیل از کارمندان نمونه لاهیجان اظهارداشت: به عنوان نماینده دولت در شهرستان گاهی برای مظلومیت دولت خیلی نگران می شوم؛ مظلوم از این حیث که توجهی به خدمات آن نمی شود .

وی افزود: زیبنده نیست که دولت با وجود تحمل دشواری های زیاد، شاهد این باشد که رئیسان برخی ادارات جسارت و جرات ندارند که عملکرد قوه مجریه را به زبان بیاورند؛ درست نیست سر سفره دولت بنشینیم و هزینه های دولت را به هر شکلی بالا ببریم اما جرات و جسارت دفاع کردن از عملکرد آن را هم نداشته باشیم.

فرماندار لاهیجان ادامه داد: در طول ۴۰ سال بعد از انقلاب، کدام دولت به اندازه این دولت مظلوم و در فشار بوده ؟ از هجمه های دشمنان قسم خورده نظام که هر روز سنگ اندازی و مضیقه ایجاد می کنند تا افرادی که در فکر ضربه زدن به دولت هستند.

به گفته میرغضنفری ، با زیرسئوال بردن دولت هیچ چیز به مخالف اضافه نمی شود و آن کسی که نفع می برد، فقط دشمن است؛ اگر کسی در مسیر تامین منافع دشمن قرار دارد حرفی نیست ولی اگر تعهد و تکلیفی برای خودمان ایجاد کرده ایم، باید نگاه و رفتارمان را تغییر دهیم.

وی یادآور شد: هرجا صحبت از برجام می شود، آن را زیر سئوال می برند ؛ اگر صحبت از مذاکره می شود، می خواهند مذاکره را زیر سئوال ببرند؛ اگر صحبت از ارتباط گیری می شود می خواهند دولت را زیر سئوال ببرند درحالی که دنیا، دنیای ارتباطات است و ما باید در این دهکده جهانی با گفت وگو و مذاکره جایگاه خود را پیدا و با ارتباط گیری با دنیا، مشکلات مردم را حل کنیم.

فرماندار لاهیجان به صحبت های اخیر رییس جمهوری اشاره و اضافه کرد: آقای روحانی گفت که اگر بدانم نشستن پای میز مذاکره و گفت و گو ، مشکلی از مردم و منافع ملی را حل می کند، می نشینم و این کار را انجام می دهم.

در پایان این مراسم ، افزون بر ۸۰ کارمند ادارات مختلف شهرستان لاهیجان تجلیل شدند.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

false