. دعوت هفت بانوی گیلانی به اردوی تیم ملی قایقرانی
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

روی خط اخبار

true
    امروز  یکشنبه - ۲۶ خرداد - ۱۳۹۸  
it is true
false
true
دعوت هفت بانوی گیلانی به اردوی تیم ملی قایقرانی

سعید علیپور افزود: اولین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی قایقرانی بانوان بزرگسال آبهای آرام کشور از امروز یکشنبه ۱۸ فروردین ماه در دریاچه آزادی تهران زیر نظر کادر فنی این تیم آغاز خواهد شد.
وی ادامه داد: این اردوی آمادگی در دو بخش کایاک و کانو کانادایی برگزار می شود که چهار بانوی قایقران گیلانی در رشته کایاک و سه بانوی گیلانی نیز در رشته کانو کانادایی به اردوی تیم ملی دعوت شدند.
وی بیان کرد: بر این اساس و طبق اعلام فدراسیون قایقرانی، الناز شفیعیان، نجمه سجادی، آرزو صیاد و تانیا کارگرپور از استان گیلان در بخش کایاک به تیم ملی قایقرانی آبهای آرام بانوان بزرگسال دعوت شدند.
مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان گیلان اضافه کرد: همچنین آتنا رئوفی، پریسا محمد زاده و زیبا سماک حرفه از استان گیلان در بخش کانو کانادایی، نفرات دعوت شده به این مرحله از اردو هستند. 
علیپور خاطرنشان کرد: تیم ملی آبهای آرام بانوان بزرگسالان کشور برای حضور موفق در مسابقات قهرمانی جهان و کسب سهمیه المپیک توکیو ۲۰۲۰ ، اردوی آمادگی خود را به مدت یک هفته در تهران ادامه خواهند داد.
وی یاداور شد: این مرحله از اردو با برگزاری تست انتخابی به اتمام خواهد رسید و امیدواریم که هر هفت بانوی قایقران گیلانی بتوانند با موفقیت در این اردو ، به عضویت تیم ملی قایقرانی آبهای آرام بانوان کشور درآیند.

true
false
false
true

false