. دشمن برای چهل سالگی انقلاب برنامه دارد
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

روی خط اخبار

true
    امروز  سه شنبه - ۳۱ اردیبهشت - ۱۳۹۸  
it is true
false
true
دشمن برای چهل سالگی انقلاب برنامه دارد

به گزارش پایگاه خبری_تحلیلی گیل سداد؛ مهندس فتح اللهی در جلسه هماهنگی ستاد دهه فجر که در سالن اجتماعات فرمانداری صومعه سرا برگزار شد، با بیان اینکه این جلسه در راستای بزرگداشت چهلمین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی برگزار شده است، اظهار کرد: امسال دهه فجر همزمان و مصادف با ایام فاطمیه است؛ لذا برنامه های امسال باید متفاوت تر از سالهای قبل برگزار شود و حرمت این ایام در کنار دهه فجر حفظ شود.

وی با بیان اینکه باید برنامه ریزی ها به گونه ای باشد که ضمن اجرای برنامه ها بتوانیم ایام فاطمیه را گرامی داریم، افزود: انقلاب اسلامی ما متفاوت تر از سایر انقلاب هایی بوده که در تاریخ ثبت شده است. بسیاری از انقلاب ها کاملا تخصصی، بخشی خاصی از جامعه را شکل میداد؛ این در حالیست که در برخی از کشورها پس از گذشت سالها دیگر اثری از انقلابشان نمانده و فقط در تاریخ و نوشتارشان ثبت شده است.

فتح اللهی با بیان اینکه انقلاب ما چه از نظر افرادی که تفکر انقلابی داشتند و چه از نظر کسانی که رهبری انقلاب را بر عهده داشتند دارای ماهیتی متفاوت بوده است، خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی الهام گرفته از عاشورای حسینی است.

وی به مردمی بودن انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: دانش آموزان، بازاریان، فرهنگیان، کشاورزان و…نقش بی بدیلی در تاریخ انقلاب داشته اند.این بدان معنا است که انقلاب اسلامی ما تنها به قشر خاصی تعلق نداشت و شهدا نیز از اقشار مختلف بوده اند.

فتح اللهی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ما دارای ماهیتی متفاوت از سایر انقلاب ها است، تصریح کرد: استکبار جهانی تاکنون متوجه این تفاوت نشده است به گونه ای که تصور می کرد انقلاب ما بعد از چند سال نابود میشود.

وی به شهدای دانش آموزان،فرهنگی و…در تاریخ انقلاب اشاره کرد و گفت: نخستین شهید دانش آموز انقلاب شهید برشنورد بود که یک افتخار برای شهرستان صومعه سرا است.

فتح اللهی  با بیان اینکه یکی از راههای مقابله استکبار با انقلاب ترور بوده است، ادامه داد: بیش از ۱۷هزار شهید از اقشار مختلف تقدیم انقلاب شده است.

وی با بیان اینکه  انقلاب اسلامی تنها به مرزهای ما محدود نشده و تفکر انقلابی در همه کشورهایی که خواهان استقلال و آزادی بودند الگو شده است، ادامه داد: در آمریکا مقام معظم رهبری بیش از ۴۰۰هزار نفر مقلد دارند که به معنای صدور اندیشه های انقلاب است که ارزشمند است.

فرماندار صومعه سرا با بیان اینکه استکبار نتوانسته است مانع صدور انقلاب اسلامی شود، یادآور شد: این انقلاب قابل احترام است و برای آن خون های بسیاری ریخته شده است.همه ما باید در کناره هم تقویت کننده الگو و تفکر انقلابی باشیم.

وی با بیان اینکه دشمن برای چهل سالگی انقلاب برنامه دارد، متذکر شد: باید جشن چهل سالگی انقلاب باشکوتر و با معنویت فاطمی  برگزار شود.

در ادامه حجت الاسلام راشد نوری امام جمعه صومعه سرا  با بیان اینکه در آستانه چهلمین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی قرار داریم، اظهار کرد: لازم و ضروری است عملکردها و اقدامات انجام شده بازگو شود.

وی با بیان اینکه چهل سالگی انقلاب اسلامی خاری در چشم دشمنان می شود، افزود: باید با همدلی، همراهی توطئه دشمنان را برهم بزنیم.

سیدکاظم دلخوش نماینده مردم صومعه سرا در مجلس با بیان اینکه امروز دشمن در تلاش است تا به انقلاب اسلامی در آستانه چهل سالگی آسیب بزند، اظهار کرد: دشمن همواره به طرق مختلف در تلاش برای ضربه به انقلاب است.

وجود ۳۱۶کانال تلویزیونی در سطح دنیا با زبان فارسی علیه کشور ما گویای این مطلب است.

وی با بیان اینکه باید چهل سالگی انقلاب باشکوهتر،فراتر از سالهای قبل با اجرای برنامه های متعدد و مختلف برگزار شود، تصریح کرد:مطلوب است اجرای برنامه ها با مشارکت مردمی برگزار شود.

گفتنی است در پایان این جلسه احکام صادره به مسئولین کمیته های ستاد دهه فجر اهدا شد.

true
false
false
true

false