دستگيري قاتل در كمتر از 24 ساعت
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

روی خط اخبار

true
    امروز  یکشنبه - ۱۷ آذر - ۱۳۹۸  
true
true
دستگیری قاتل در کمتر از ۲۴ ساعت

به گزارش پایگاه خبری_تحلیلی گیل سداد؛ فرمانده انتظامی بندرانزلی گفت : با کشف جسد زنی ۵۲ ساله در یک خانه مسکونی، شناسایی و دستگیری قاتل یا قاتلان در دستور کار پلیس قرار گرفت.
سرهنگ مجید حسینی افزود : ماموران انتظامی شهرستان و پلیس آگاهی استان با تلاش شبانه روزی موفق شدند در کمتر از ۲۴ ساعت، قاتل را شناسایی و دستگیر کنند.
وی با اشاره به اینکه متهم در بررسی فنی پلیس به قتل زن ۵۲ ساله با سلاح گرم به انگیزه سرقت اموال وی اعتراف کرد تصریح کرد: متهم ۲۸ ساله به سرقت ۶ حلقه النگو و مقداری طلا و بدلیجات دیگر از منزل مقتول اعتراف کرد.
فرمانده انتظامی بندرانزلی با بیان اینکه قاتل روز قبل از جنایت برای کارهای تعمیراتی و فنی به منزل مقتول رفته بود و با دیدن زیورآلات وی وسوسه شده و نقشه قتل او را کشیده بود افزود : قاتل روز بعد به بهانه ادامه تعمیرات با یک قبضه اسلحه وارد منزل مقتول شده و وی را با شلیک گلوله به قتل می‌رساند.
سرهنگ حسینی خاطرنشان کرد: در ادامه تحقیقات و اقدامات فنی پلیس، اموال مسروقه به همراه اسلحه قاتل کشف شد.
وی با اشاره به اینکه متهم طلاجات مسروقه را به مبلغ ۲۰۰ میلیون ریال به یک مالخر ۳۲ ساله فروخته و در مقابل چک دریافت کرده بود اظهار داشت: مالخر این پرونده و فروشنده ۲۷ ساله اسلحه نیز شناسایی و دستگیر شدند. 
فرمانده انتظامی شهرستان بندرانزلی با بیان اینکه متهمان با تکمیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند از شهروندان خواست، از پذیرش افراد ناشناس در منزل خوداری کرده و زیور آلات خود را در معرض دید دیگران قرار ندهند.

true
true
false
true

false