. در بخش لشت نشا، 56 پروژه با 10 میلیارد و 500 میلیون تومان اعتبار در دست اجرا است
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

روی خط اخبار

true
    امروز  جمعه - ۳ خرداد - ۱۳۹۸  
it is true
false
true
در بخش لشت نشا، ۵۶ پروژه با ۱۰ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار در دست اجرا است

به گزارش پایگاه خبری_تحلیلی گیل سداد؛ فرماندار رشت با اشاره به خدمات بی نظیر انجام شده درسالهای پس ازانقلاب اسلامی ، تصریح نمود: خدماتی چون بهسازی وتوسعه راه های روستایی ، معیشت مردم، عمران شهرها و روستاها، برق، اب، ارتباطات و سایر خدمات عمومی که به مردم ارائه شده بسیارارزشمند بوده است .

وی در ادامه افزود: به عنوان مثال در سال جاری در بخش لشت نشا، تعداد ۵۶ پروژه با ۱۰ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار در دست اجرا است، که ۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان آن به روستاها تخصیص یافته است.

فرماندار شهرستان رشت همچنین ابراز کرد: بنیاد مسکن تعداد ۲۲ پروژه را در قالب عمران روستایی اجرامیکند که میزان ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار را از آن خود نموده است.

وی سهم اعتبار تخصیص یافته به اداره راه و شهرسازی، راهداری و حمل و نقل جاده ای را ۲ میلیارد تومان در ازای تعهد انجام ۱۰ پروژه در لشت نشا دانست و تصریح نمود: همچنین حدود ۱۰ میلیارد تومان با استفاده از اعتبارات ملی به چند پروژه بزرگ و ارزشمند اختصاص یافته که پروژه تامین آب زراعی ، با هدف برخورداری یک هزار هکتار از اراضی بخش لشت نشا از آب زراعی تا پیش از پایان سال و پروژه ی عظیم سد لاستیکی با۷۵ درصد پیشرفت فیزیکی ازجمله آنهاست. 

مومنی زاده ماحصل اجرای پروژه های مذکور را بهبود اقتصاد و معیشت مردم در این بخش دانسته و افزود: خدمات انجام شده و در حال اجرا قابل توجه بوده ، اماطبعا استحقاق مردم، فراتر از این هاست و این مهم جزبا تلاش جمعی همه ی مسئولین ، کارگزاران و مردم عزیز حاصل نمی شود.

true
false
false
true

false