. درخشش قایقرانان گیلانی در تست انتخابی تیم ملی
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

روی خط اخبار

true
    امروز  سه شنبه - ۱ مرداد - ۱۳۹۸  
it is true
false
true
درخشش قایقرانان گیلانی در تست انتخابی تیم ملی

به گزارش پایگاه خبری_تحلیلی گیل سداد؛ مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان اظهار داشت: اردوی تیم ملی قایقرانی آبهای آرام کشور با انجام تست انتخابی روز گذشته در دریاچه آزادی تهران پایان یافت وقایقرانان گیلانی با درخشش خود در این مسابقات مقام های ارزشمندی را کسب کردند.
سعید علیپور افزود: بر این اساس و در جریان تست انتخابی تیم ملی قایقرانی اَبهای آرام کشور ، در بخش آقایان و در بخش کایاک مسافت ۱۰۰۰ متر، علی آقامیرزائی از گیلان عنوان نخست را کسب کرد و پیمان قویدل دیگر ملی پوش گیلانی نیز سوم شد.
وی ادامه داد: همچنین در کایاک ۵۰۰ متر ، علی آقامیرزایی و پیمان قویدل قایقرانان زبده استان گیلان به ترتیب عناوین اول و دوم این رشته را به خود اختصاص دادند و قایقرانی از اصفهان سوم شد.
وی بیان کرد: در تست انتخابی تیم ملی قایقرانی آبهای آرام کشور و در بخش بانوان نیز ، در رشته کایاک ۵۰۰ متر انفرادی ، الناز شفیعیان از استان گیلان مقام اول را به خود اختصاص داد. 
مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان گیلان اضافه کرد: همچنین در کانو کانادایی ۵۰۰ متر، زیبا سماک حرفه و آتنا رئوفی هر دو از استان گیلان به ترتیب رتبه های اول و دوم این رشته را تصاحب کردند.
علیپور خاطرنشان کرد: در کایاک ۲۰۰ متر نیز ، الناز شفیعیان از گیلان در رتبه اول و در کانو کانادایی ۲۰۰ متر نیز ، آتنا رئوفی دیگر قایقران گیلانی در مکان دوم این رشته قرار گرفتند.
وی یادآور شد: اولین دوره اردوی آمادگی تیم ملی قایقرانی آبهای آرام کشور در سال ۹۸ از ۱۸ فروردین ماه در دو بخش آقایان و بانوان در رده سنی بزرگسالان برای حضور موفق در مسابقات قهرمانی جهان و کسب سهمیه المپیک توکیو ۲۰۲۰در دریاچه مجموعه ورزشی آزادی تهران آغاز شده بود، با انجام تست انتخابی پایان یافت.

true
false
false
true

false